Eesti uudised
TV3 video!

TV3: Tiit Madisson külastab kodumaad

Toimetas Kaspar Käänik, 7. mai 2013, 21:06

101 KOMMENTAARI

t
Tere Tiit!/ 16. mai 2013, 19:49
Rõõm Sind tervitada-oled jälle kodumaal.Aga soovitan,mine ära siit maalt!Tuleta neelde SIIRI SISAKSI laulu-MIS MAA SEE ON-!!!
b
ban/ 16. mai 2013, 11:55
Nõukaajal soveti propaganda väitis, et kapitalistlikus maailmas toituvad töötud, invaliidid ja vaesed prügikastidest, ööbivad kuskil pargipingil või mahajäetud lobudikes, kus pole elektrit ega vett ja arsti juurde ei pääse nad ilmaski, sest see on liiga kallis.Sama saatus tabab ka mässajaid, keda kiskjalik kapitalism ei rahulda ning kes nõuavad õiglasemat ühiskonda. Kapitalist ning rantjee aga rikastub meeletult,soetab endale aina uusi villasid, luksjahte ja sportautosid,lõbutseb palmikuurortides ja viskab kerjavale neegrile mõned sendid, et tunda end heategijana.
Tollal keegi N. Liidus ei uskunud seda, arvati, et see on Pravda propaganda, mis on 100 % valelik.Nüüd tuleb välja, et Pravdal oligi õigus, otsitaksegi süüa prügikastidest .( olen ise näinud kuidas prükkar leiab kastist minemavisatud pitsakarbi, mille veel paar kuivand lõiku sees, nuusutab seda ja hakkab suure isuga sealsamas kasti juures sööma.Ja kui leiab veel mõne tordilõigu või vorstijupikese, siis on lausa pidupäev. ) Elatakse mahajäetud majades ilma elektri ning veevärgita. Asjal käiakse kuskil võsavahel või ehitatakse kuivpeldik õue peale. Ning arstist, kasvõi hambaravist ei maksa unistadagi.
Krt, küll teeb tigedaks, et see mida jahuti Rahva Hääles ja Vremjas, oligi õigus !
h
Hirmus Ants/ 14. mai 2013, 21:34
Miks pole tehtud seadust antisovetiseerimisest ? Seda on Eesti rahval väga vaja. Ja karjäärikommunistid tuleb körvaldada avalikust teenistusest !Ja KGB agendid avalikustada !
t
Tiit on õige mees/ 12. mai 2013, 22:19
ja õiget juttu räägib, edu ettevõtmistes! kohalikele politrukkidest-poliitprostidele aga kiiret hävingut!
m
Madissoni ja saatejuht Mihkel Raua / 11. mai 2013, 12:31
vaheline erinevus on selles, et Tiit Madisson vaatmata on rumalale ja seoseta jutule siiski
siiralt armastab Eestit , Mihkel Raud aga näitas end taaskord mainipuleerija ning salakavala Eesti Vabariigi veendunud vastasena kes seekord viskas välja isegi idee tulevastest poliitilistest m?rvadest justkui seoses Eesti Riigi poolt Evelin Ilvese kasutusse antud garderobi ?mber Eesti Ekspressi poolt sihilikult ?les puhutud h?steeriaga .
s
Saabus Rüütli sünnipäevale?/ 11. mai 2013, 03:48
Mäletamisi sm.Rüütli ettepanekul võeti Tiidult nõukogude kodakondsus ja saadeti kui nõukogudevastane element NL-st välja!Arnoldi päeval on seega Tiit lausa tähtkülaline...
k
kon/ 10. mai 2013, 13:44
Päris jultunud tüüp, tuleb siia meie maksuraha kulutama, avage silma!
m
Madissonile.../ 10. mai 2013, 11:21
Madisson - MIDA sa siit Eestist VEEL otsid...? Läksid ju uhkelt jalgadelt Eesti tolmu pühkides Hispaaniasse prügikaste sorteerima... SINU KOHT ON HISPAANIAS ! Või ei saa ilma armsa Eestita ikka kuidagi läbi...? Ja PENSIONI saad ka Eestist... Kuidas sa ilma Eesti pensionita elaks...????? Tulid armsa Eesti mulda suudlema või....???

m
mõtetu uudis/ 10. mai 2013, 08:25
jälle pruugib lonni sõber alar suud
seal kus pole vaja
oma mõlaga
t
toobalt/ 10. mai 2013, 01:05
jätke vana keskerakondlane rahule!
n
Naer/ 9. mai 2013, 23:39
Oo nüüd jõudis Kalev koju Eesti põlve uueks looma :)))))
t
to Maxi/ 9. mai 2013, 20:38
Sa oled ka üks paljudest geneetilistest debiilidest, kes massimeedia paska usuvad. Kui me oleme väidetavalt üks euroopa siis.....(mõtle ise edasi, tolgus)
t
to ÄRGE OHKIGE SIIN MIDAGI!/ 9. mai 2013, 20:34
Pööbel hoidku oma suu kinni ja teadku oma kohta, nii nagu siin säetud on. Lühidalt : pole vaja mõtlemisvõimeliste isikute mõttevahetusse sekkuda.
a
AEG/ 9. mai 2013, 20:29
Kohalik võimuladvik on kupjad, aga kes tegelik omanik on, see ei ole paraku teada. Aga tuleb aeg ja saab nendegi töö tehtud.....
ä
ÄRGE OHKIGE SIIN MIDAGI !/ 9. mai 2013, 20:01
OTSIGE ENDALE TÖÖ JA OLGE VAIT . . . MINA TÖÖTAN NÕUDEPESIJANA,TEEN RASKET TÖÖD JA SAAN PALKA 500 EURI - MIDA TE SIIN HALISETE KOGU AEG,JA NÜÜD VEEL KOOS NAPAAKA MADISSONIGA (:
s
Sakkjas/ 9. mai 2013, 17:21
Eestist on saanud kommunistlik pättide riik ,kus endine nomeklatuur vägistab kogu rahvast ja kasutab oma heaolu teiste arvelt. Hurraa partei,võgev ja võitmatu.

h
hr.madisson,/ 8. mai 2013, 23:28
zrja tulid siia. tead meil on siin nii-palju puuke, kellest eesti rahvas ei oska vabaneda.tead keelati kulu põletamine ja jäid puugid alles .evelinid, tommid , andrused, laali nohikud jne.ja lähevad ka kõik eesti piire venele müüma.ma ei tea, mida me setud selle peale ütleks.eks inara üte, mida sais.
1
14.04räuskar/ 8. mai 2013, 19:57
NO sinu jutt on nüüd küll MUKIDE JA REKUDE refrään valitsuse oodile.Läheme kõik,kui sinusuguseid veel palju nülimas on.Keeda moosiks ja määri pähe oma saast valitsejad ja sünnimaast vaid riismed järel on.Kas reformi kvaliteedimärk ilutseb juba kaua su rinnas?ISEHAKANUD tark tõusik jälle tatistab kaaskodanike peale,matsid jäävad matsideks.
n
8. mai 2013, 19:37
Need ref-i REKUD ei tea asjast halligi aga ikka kobisen.Lihtsalt saime kellegi hambusse,olgu või vabadussõdalane,tembeldame ta nüüd kgb agendiks,mis sellest ,et vangis venemaal oli.OH seda püha lihtsameelsust,räägiks parem ehtsast KGB-snikust-RANDPEREST.Sellest mehest saabki ainult seda loota,kuis muidu sõprade juures TOOMPEAL ausees.MADISSON pole pugeja kommudele ja sellepärast tunneb võõrsil end vabana ja võibolla ka turvalisemalt.Ja kui julges tõtt öelda valitsuse olemuse kohta,mis ongi selline äriprojekt,kukkusid REKUD KOHE KAela KAKALE,olles ise kaelani selle sees ammu.
o
8. mai 2013, 19:12
Oled sina, Andrus, alles laia profiiliga.
a
ahaaahhaa/ 8. mai 2013, 19:01
toitus prügikastidest.On ikka alles ajakirjanik-hea huumor.Natuke´ikka võiks ju oma teksti ka süveneda
a
alo/ 8. mai 2013, 15:28
Tiit,tule tagasi,sinutaolisi on siin rohkem vaja kui Hispaanias....Ega see elu siin niihull polegi,tuleb ise tublim ja hakkajam olla....viriseda voib alati igal pool...ma kyll ei usu,et sa eestit ei igatse....Aga naine on sul tige ja kurjade silmadega inimene....see vaheta kyll välja......
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 8. mai 2013, 15:09
to Eestlane, 14:53, 8. mai 2013
Need keda KGB kuhugi saatis on ka täna võimul. Näideks randpere, saadeti Rootsi väliseestlaste järel nuhkima ja neid destabiliseerima. Ega kui pöördud Rootsi väliseestlaste poole küsimusega, et nad räägiks midagi randperest siis tavaliselt ajab see neile hirmujudinad peale ja keegi ei taha sellest tegelasest midagi rääkida. Ma olen püüdnud saada infot nii Eesti Päevalehelt kui ka Eesti majast. Ei taha seda keegi seal jagada.
Loomulikult oravad võtvad kõike oma mättaotsast, et kui randpere oli kgb agent siis järelikult olid ka kõik teised. Tõestus on ju tegelikult olemas, randpere supleb kullas ja on võimul, aga Madison pagenduses. Kui Madison oleks olnud randpere, ansipi, langi, jne kolleeg siis eks ta oleks täna reformikate reas ja kenasti riigikogus.
a
´Liit oleks ka Tiiduta kokkuvarisenud/ 8. mai 2013, 14:57
aga ta vastupanu oli nii talle kui meile vajalik.
staalin, asudes gosudarstvot ülesehitama, likvideeris kunagised revolutsionääridest võitluskaaslased, trotskile saatis kirkamehe soojale maale järele. ei midagi isiklikku, süsteeme lammutatakse, süsteeme ehitatakse ja jälle lammutatakse. on aeg ehitada ja aeg lammutada, lammutajatest ehitajaid-administraatoreid ei teki. naljakas, aga omaaegses liidus olid paljud tookordsed, edukad süsteemi korrastajad, represseerimistest nii või teisiti pääsenud kulakuvõsud ja nüüd me nimetame neid kommudeks:D
"veri viib rähnipoja puu otsa", revolutsionääri vastupanuvõitlusse ja süsteemitruu riigiteenri riigiteenistusse, mille vastu või millise riigi poolt, ei oma tähtsust. koordinaadid võivad muutuda, kuid võitlejad jäävad ikka võitlema, ehitajad ehitama ja kohandujad kohanduma.
sellesama tõsiasja pärast tasalülis päts vabadussõdalased, staalin tegi revolutsiooni maatasa, siin@praegu pole Tiidul rakendust.
aga järjekordsed riigikukutajad otsivad üles ta jäljed, pühivad neilt tolmu ja kuulutavad Tiidu oma eelkäijaks...

e
Eestlane/ 8. mai 2013, 14:53
Mina küll pole kindel, et Madisson on kunagi üldse mingi vabadusvõitleja olnud. KGB saatis ka omi poisse nö maalt välja, nagu nood oleksid vabadusvõitlejad. Asjad pole alati nii must-valged, nagu Andrus arvab.
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 8. mai 2013, 14:17
to väärikal lehel, 14:04, 8. mai 2013
Ma võin öelda, kes sa oled, noororav või kesknoor. Kes sa oled, et kritiseerid neid kes on olnud meelekindlad kogu oma elu, mitte nagu sinu iidolid, kord punased siis "sini-must-valged? Sa oled harjunud, et nomenklatuuri kummardatakse ja tahad, et see kestaks igavesti. Looda edasi, ma võin sulle garanteerida, et ühel või teisel viisil saab see kindlasti otsa. Sinusugused uues olukorras jäävad kindlasti hätta ja surevad välja.
v
väärikal lehel/ 8. mai 2013, 14:04
on väärikad arvamusliidrid-prügikastiräuskar madisson.
tema öeldu on kommunistlikku korda taga ihalevale pööbliskonnale tõeline taevamanna ja absoluut.
kaunis.
kõige kindlam näitaja selle kohta,et tegemist on saastisendiga,on see,kui isend oma sünnimaad sõimab ja laimab.garanteeritud kvaliteedimärk.
m
8. mai 2013, 14:02
mis vahet on kus ta prügikastist sööb, pinsi eest ei saa ju elada... Hispaanias vähemalt soe, siin külmud kohe surnuks
j
ja- jaa/ 8. mai 2013, 13:55
Ka mina kasvatan oma lapsed siin. Algul õppetamise kulud, tudengi üürikorter ( mis on õnne korral tõesti ühikapugerikust odavam). Kolmest lapsest esimene juba tööl- kutsumusega lasteaiaõpetaja, ei valinud palga järgi tööd. Täna maksame ka temale töölkäimiseks kütusekulu peale, sest palk niiiiii väike. Teised 2 alles tudengid. Mitte midagi ei saa endale lubada, et lastele haridust tagada. On töörõõm ja siis jagamise rõõm. Muud rõõmud ootavad oma aega. ÄRKA OMETI, EESTIMAA, ENNEM KUI JÄÄD ILMA OMA POEGADEST JA TÜTARDEST!
e
ei/ 8. mai 2013, 13:38
Elada eemal ja tulla tagasi ning alustada mõttetut mahategemist.
Mine siis tagasi kui siin ei meeldi, aga ära tee maha teiste kodu. Mina kasvatan oma lapsed siin üles.
Igal inimesel on Eestis võimalus tulla valituks ja midagi muuta - tee siis midagi selle nimel; kui ei siis pole ka mõtet tatti pritsida.
e
ei ole .../ 8. mai 2013, 13:37
See eestlane on millegipärast igas kommis nii tibla mõtteviisiga,ongi kahtlus vaimuhaigusele.Eks ise põed,kui teisi diagnoosid.Las tema elada,nagu ise tahab.Kes oleme meie ,et kaaskodaniku kallal ilkuda.Sinu punalembus mulle ka ei meeldi,ma ei tule sind materdama,täitsa savi sinu juurdlused.Igal oma veidrused.
e
Eestlane/ 8. mai 2013, 13:18
Inimene, kes on vabadusvõitleja, kuid kes oma KGB-toimiku oma elu ja tervisega riskides ära varastab, tekitab kummastust. Mis selles toimikus siis niisugust oli, mis Madissoni selliselt toimetama pani?
Haigused, ka vaimuhaigused käivad ikka inimesi mööda.

a
ANDRUSEL ON ALATI õige mõte../ 8. mai 2013, 13:15
..täpselt nii meie elukene on.Ja need kahepaiksed tuulelipud on igahetk valmis suunda muutma vastavalt olukorrale.Pole see punaveresus kusagile kadunud ,tänane ladvik ehe näide.Kapo valvab Madissoni erilise huviga.Keegi siin oli veel nii tark,et paneb PAREKI ja MADISSONI KGB agentideks.Ehe kommu mõistus,ja leidub selliseidki meie hulgas.Mõni ilgub,et tehku tööd-ta on pensionil,kas vanad peaks ikka paruneid orjama surmani?Siis eutanaasia ja pole inimest,pole probleemi.Aeg läheb,kas ilusamat EESTIT jõuame veel ära oodata,lootus jääb siiski.
m
Mõtlik/ 8. mai 2013, 13:10
Madisson on naiivne inimene. Alles nüüd sai aru ühiskonna algõpetusest! Selliseid naiivseid pimeusklike on palju, kes parteisid ja poliitikuid kummardavad. On peremehed ja orjad! Kes sina oled?... Eesti on samasugune turg, kus kõik on müüdav! Eesti pole kunagi eestlastele kuulunud!
m
8. mai 2013, 12:50
mis vahet on kus ta prügikastist sööb, pinsi eest ei saa ju elada... Hispaanias vähemalt soe, siin külmud kohe surnuks
v
vea parandus/ 8. mai 2013, 12:32
Mitte "Eesti valib sellise tee", vaid üks võimulolev klikk valis sellise tee.
t
Taivo/ 8. mai 2013, 12:23
Soovin Tiidule jt. enda peaga mõtlevatele ning selgoogu omavatele inimestele jõudu ja jaksu edaspidiseks!
h
hujnaa/ 8. mai 2013, 12:00
Kui lähtuda seisukohast,et raha ei ole määrav ,siis isegi välismaal töötav murjam peab umbes tööl käma kaks või kolm päeva,et jeesti palk välja teenida(miinimum,mida saavad enamus),sellest võib välja lugeda,et jeesti palk on orjapalk ja naljakoht -kogu selle ja muu korrompeerunud riigi vastu astus välja Madisson aga kaua sa üksi jaksad-enamus eestlasi hoiavad kümne küünega oma orjatööst kinni ja peidavad pea liivaalla,kui aeg oleks olnud muutusteks,usuvad ainult libedike lubadusi-palju õnne,maqavale kassile hiir suhu ei jookse!!!
k
kui kauaks?/ 8. mai 2013, 11:10
koguaeg siin oldud ja hakkama ka saadud, aga ometi olen nõus kirjapanduga!
1. kellele tegelikult on vaja iseseisvat EV?
NL lagunemine oli paratamatus ja aja küsimus.
vaatamata mittetunnustamise poliitikale lääne poolt, ei nõudnud neist keegi balti riikide vabanemist, või on olemas vastupidiseid fakte? küll aga tekitati NL esindajatele vahetevahel sellega peavalu, aga tunnustamine tuli ikka alles siis,kui NL oli ise laiali läinud. kui mäletate, siis näiteks soome oli veel üsna kahtleval seisukohal! kas see on kõik üks suur silmakirjalikkus?
arvestades neid muutusi,mis siin aset leidnud ja jätkuvalt aset leiavad, tundub mulle, et kõige vähem on vaja EV eesti rahvale.
2. kaua see iseseisev EV püsib? alles hiljuti kirjutati, et enne sõda olnud EW aeg on juba ületatud!
3. imlik küll, aga mida aeg edasi, seda rohkem on mul tunne, et elame ikka ENSV-s hoopis.
kogu see kampaanialikkus, juhtimise stiil, parteilisuse ja erakondlikkuse olulisus ainult süvendavad seda tunnet. kas paranoia?!
ja muidugi skandaalide rohkus, ikka raha, raha ja raha + vara ja erastamine, mille rahvas ristis hoopis ärastamiseks!
samas ku enamus siinsetest on sunnitud sente lugema või saavad nn. musta raha ja suudavad siin ära elada.
hääletamas olen käinud,kuid ükski erakond pole minu häält väärt olnud! ja sellist erakonda veel kuskilt ei paista ka!
ku kaua võiks see EV äriprojekt kesta?
tahaks väga lugeda põhjendatud ja hästi argumenteeritud vastuväiteid, et mu arvamus ei vasta tõele!
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 8. mai 2013, 11:08
Vaata siin ongi nüüd see lugu. reformarid saavad aru küll, et nende igasugused tögamised ja õelutsemised Madisoni suunas on üsna mannetud, kuna vaadake, sellel ajal kui Madison istus vabadusvõitluse eest kinni, lakusid teie tänased "vabariigi" ministrid okupantide p.... ja musutasid punalippu. Sellist eestit ei tahtnud peale eks-punaste ma usun keegi, paljud paraku pole arugi sellest saanud. Sellepärast hoiabki kapo silma Madisoni ja teiste endiste vabadusvõitlejatel peal, et need ei lobiseks liiga palju ja ei teeks meie eks-okupantidele liiga.

m
Maxi/ 8. mai 2013, 10:28
Kibestunud mees!
Au omal ajal tehtu julgemise eest:
Aga kas ta siis ootas midagi "Vahitornis" kujutletava maa sarnast.
Täiesti tavaline kap riik on Eesti. Kasvu valud muidugi.
Kas oleks pidanud aastal 1991 juba paika panema piirid ,et kui palju keegi kunagi Eestis hakkab teenima rikastuma ?!?
No hallooo. Sellisest riigist me ju just tulimegi.
Madissoo viga on see ,et mees pole ei Rootsis ega muial Läänes reaalset elu elanudki. Käia tööl,teha firma,ajada ametnikega asju ,maksta makse jne. TKui oleks siis näeks ,et pole see bürokraatia ja kihistumine tundmatud mõisted ühelegile maale.
Päikest köigile!
PS
Kodumaa haigekassat kasutada kõlbab küll......
j
Jaak/ 8. mai 2013, 10:24
Tõsi ta on,eestis on võimu ja varandused endale haaranud ekskommunistidest sõnnik.
e
EESTLASE ARVAMUS/ 8. mai 2013, 10:23
Kuulge osad kaaskodanikud,teil võib ju kaasasündinud põhjendamatu uhkus olla aga ka teie teate et Tiit Madissonil on TULINE ÕIGUS! Hetkel ei puutu asjasse kuidas ta ise elab, vaid see on olulisem,mis ta EESTI kohta rääkis.
s
sa kuramuse to alar/ 8. mai 2013, 10:05
...sa võid tööd viitsida teha nagu paljud inimesed siin riigis ja mujal...aga sulle jobu ei jõua kohale, et tasu, mis sa siin riigis saad, on mitu korda väiksem kui mujal...samuti sotsiaalsed tagatised...samal ajal kui elatustase on nö. rikaste riikide tasemel. Ikka jobude jobu...ajupestud.
e
eesti pension kõlbab küll/ 8. mai 2013, 09:59
mis raha eest seal elatakse?
p
Paratamatu/ 8. mai 2013, 09:49
ja Madis , nii see on. Kuid eesti rahavas on hetkel täpselt selline nagu ta on--hoolimatu kaaskodaniku suhtes ja elavad need, kes oskavad teistel nahka üle kõrvade tõmmata. Eestlased väärivad oma valitsust täiega ! Valitsus ongi valija nägu.
o
ootaja/ 8. mai 2013, 09:46
küll tuleb kirgastumise aeg mil see sigadus mida siin praegu korraldatakse päevavalgele ujub
t
tähtsusetu/ 8. mai 2013, 09:42
Ei hakka siin kiidulauljaid välja tooma, kui hea siin Eesimaal ikkagi elu on.... Tulge, ma saan 520.- kuus ränga tööga, üle 45-aasta eriala kogemusi... Tulge, ma maksan selle töö eest teile miinimumi, noh 300.- ja ülejäänu oma taskusse.... Tulge tehke tööd ja elage.....!!!! Plaksutage veel käsi!!!

t
tähtsusetu/ 8. mai 2013, 09:33
Prükkar kõige paremas tähenduses aga elab priiuses, mitte siin sitases Eestis, kus elu on elumõtte ammu kustutanud.... Tubli, vähemalt üks eestimaa inimene on pääsend näljast!
s
SAEPURU SASS..../ 8. mai 2013, 09:04
...kas sinu isamaalisus asub Toompea tagatubades,allpool sellega küll ei toida ühtegi peretega maksa makse.Hiljem saades vastu sandikopikaid hinge sees hoidmiseks.Sinu aatelisus on puhas demagoogia ja ilukõne.Tänases päevas ei maksa see enam sentigi.Valitsus on selle ammu devalveerinud nulliks.Kilekottidega rahatassijad võivad selle varjus veel end isamaalasteks pidada,kuigi nende isamaa on võim ja raha.Loll jutt suhu tagasi!
m
MEMM/ 8. mai 2013, 08:53
Eks paljud ole arusaanud,et siin on palju mäda.Kes seda tunnistada ei taha,ongi selle eesotsas ja kiidavad isakesi taevani.Ülejäänud vaadake ise kuidas hakkama saate.Teiste kallal ilkuda on mõnel lausa hobi.Pagana kähku unustatakse minevik ja isegi ausad ja eesti vabaks saamise eest kannatanud materdatakse mutta.Mis inimesed need on?Sellised eneimetlejad ongi veel siia jäänud ja tümitavad mõnuga.Haiged kommud eesotsas,kesoma ninaotsast kaugemale ei näe.
a
andruss ansipovits/ 8. mai 2013, 08:51
tahaks tõusta suurest m..ist
ugrirahva austet kunniks
vajadusel minust saaks
ka tiaaras rooma paavst
kui on vaja,hakkan natsiks
saadan psse iga matsi
Olgu see või Madisson
Eesti riik see MINA on
t
Tribunorjakumkolovanov/ 8. mai 2013, 08:48
Eesti ongi eliidi äraelamis projekt ja rahvas on orja kari. Eks see igal pool ole nii.
Riigid ongi loodud rahvaste orjastamiseks. Önneks vöib siit minema söita kui ei meeldi.
n
notohotillae/ 8. mai 2013, 08:42
vaatleja!? vaatled küll aga mida? ja ennast ei näe mitte üks teps!
et Tiit peab sinusuguse vigiseva molu eest võitlema, no ole ikka normaalne ja kergita ise ka noh sedasamust pehmet kohta
aga no kesikud need nüüd küll pole kes materdavad, ikka rohkem Rekude moodi kuigi ühed mustad mõlemad
õige, IRW, siin pole tõesti miskit teha, puutusin ka kunagi kokku ühe kirjatsuraga kes muuga ei saanud hakkama kui vaid ühiskonna meelsuse kallutamisega - no oleks ta veel hästigi elanud
t
Tiit Madisson,/ 8. mai 2013, 08:31
selline intriige otsiv mees,ei kõlba talle see,ega teine,
kipub kartsa igasuguste valitsuste aegu.Tuleb palmide
alt koju käima,siis valab solki kõigele ja kõigile,kõik teised
kõiges süüdi.Huvitav,et talle pole mõtet pähe kaksanud ka
mingit kasulikku tööd teha peale oma urka kasimise?
m
Maian/ 8. mai 2013, 08:25
Madisson sai varakult aru et eesti mädaneb,enamus meist vahtisid siis veel siniste silmadega ja töllis mokkadega ladvikut kes munes kuldmune. Praeguseks on muidugi arusaamine suurenenud, kuid eestlane on juba selline et ette ei võta midagi, julgemad lähevad lihtsalt vaikselt minema, järele jääb saast kes jääbki lõputult koogutama. Olen ise ka mõlgutanud lahkumise mõtteid, ootan veel paar aastat kuniks lapsed suuremaks saavad ja siis adjöö. Ja valima ma ka enam ei lähe, sest pole ju kedagi valida, see on ammu juba hääletamise teema rohkem.

k
8. mai 2013, 08:09
Kesikud jälle materdavad siin Tiitu!? Igatahes pani Tiit kümnesse, just ladviku äriprojekt oleme me Eesti n.n. iseseisvusest peale! Keegi pole siiani veel nii täpselt-tabavalt öelnud!
t
to mõttetu eestlane s.t enda arvates tõeline./ 8. mai 2013, 07:22
....sinu arvates ei ole madisson eesti heaks midagi teinud...
rumal inimene, ta isegi istus 6 aastat eesti pärast vanglas.
mida sina eesti heaks teinud oled?
v
vaatleja/ 8. mai 2013, 07:21
Igati nõus Tiidu jutuga aga et vabaduse eest võitleja lahkub oma kodumaalt ,essugi siin tegematta ,pean teda ikkagi reeturiks.Põgenes ta ju nagu koer ,saba jalge vahel,selleasemel ,et siinsele valitsusele pinnuks silmas olla ja eestlaste heaolu eest võidelda. Paneks ta reeturite klassi.
t
to Sass/ 8. mai 2013, 07:05
sinu meelest õige isamaalane on siis sõnakuulekas ori ja vaatab õndsa näoga pealt, kuidas orjapidajad üha rikastuvad ja rikastuvad, vahendeid valimata. Su ajud on küll igasuguse tegevuse juba lõpetanud. Öeldakse, et aju sureb viimasena, nii et oled siis juba elav ja tundetu laip.
p
Projekt saab läbi/ 8. mai 2013, 06:57
ja siis on vaja see Eesti riigike mõnele väljamaa rikkurile maha müüa. See omakorda paneb seda maanurka valitsema oma asehalduri või kuberneri, kes oma kümne abilisega teevad ära nii valitsuse kui ka Riigikogu töö: Kehtestaks seadused ja koguks maksud. Abilisi täideviimiseks nuudimeeste näol leiab ka kohalike hulgast.
t
Tiidule/ 8. mai 2013, 06:53
Aeg on uus riigipööre teha
e
ehhh/ 8. mai 2013, 06:52
mingu nt Kolumbiasse, kariibi ääres kukub banaan ise pähe ja suhu, ei pea midagi tegema. Töö tegi ahvist inimese, eks me olegi nii inimesed, kuna vaja elus püsimiseks tööd teha. Mida soojem, seda ahvim ja seda vähem vaja muretseda...
h
hmm/ 8. mai 2013, 06:44
kuidas tal selle kgb-ga suhe oli?

r
Revolutsiooni.../ 8. mai 2013, 06:24
...viisid läbi fanaatikud, aga võimu haarasid kurjategijad. Need on kellegi kuldsed sõnad!
s
Seltsimehed, siin on nii hea ja ilus/ 8. mai 2013, 05:43
Elu on lausa lill, kui oled parteisse pugenud ja jagad nö seda või toda maailmavaadet.Peregi saab rahulikult hingata kui võlavaba elukese tagad ning kõigele kaasa kiidad.
Iseasi KUIDAS RAHVAS TULEB TOIME,kui riik õhkeseks viilitud -aga mis meil külaelu väljasuretamisest,las nõrgemad kannatavad või lahkuvad kui oidu pole.
Seltsimehed, meie võitlus oma hüvede eest on õiglane, meie võidame niikuinii.
t
tõeline eestlane/ 8. mai 2013, 05:39
See Madisson on üks mõttetu tegelane ju! mida on ta teinud,et eesti elu paremaks läheks??? üks ülespuhutud mull on see mees ei midagi muud ja mingu kobigu sinna hispaaniasse tagasi.Mina töötan eestis ja olen väga rahul.
c
Cab/ 8. mai 2013, 05:21
Mitmed sellid kaagutavad kaasa, et tüüp ajab õiget juttu. Ainult arusaamist ei paista olevat, MIS õiget juttu ta siis ajab? Viriseb kõige üle? On valinud ohvri rolli? Ainult ühine mõmin ja kaasanoogutamine, soov eristuda ja karjainstinkt. Tegelikult on asjad nii, et koer, kes jookseb kahe peremehe vahet, pole midagi väärt.
j
Juko/ 8. mai 2013, 03:47
No ei saa aru kuskohast seda prügikasti teemat nüüd välja imeti?
Pole kuskil fakti ju sellest, et Madisson oleks prügi korjanud ja söönud.
On teada fakt, et kui meie kaupmehed panevad parim enne ületanud/ületamas toiduained odavmüüki, siis Hispaanias lähevad need lihtsalt välja tasuta ära võtmiseks, et see kes tahab, võtab korjab ära. Mida ära ei võeta, alles see läheb prügisse. Ja sellest oli ka konkreetselt ERR Pealtnägijas ju kunagi lõik.
Videos olli näha, et Madissonil rippus suur Serrano sink. Üks koot kaalub ca 7 kilo. Minge ostke omale Selverist Serrano sinki ja vaadake hinda. Eestis ei jõua enamik tavapensionäre omale Serrano singi kooti lubada.
t
to sass/ 8. mai 2013, 02:10
,,,,no sina küll normaalne ei ole.
MADISSON ON MEES SUURE M -TÄHEGA. EESTI MEES, ISEGI HISPAANIAS.
NII, ET MUKI, VAIT!!!!!!
k
Kahe partei/ 8. mai 2013, 00:26
klaköörid ja kaasakiitjad ei säästa näppe, et mehikest mustata. Miks kül, teie patroonide heaolu ta ju ei kõiguta.,..
a
Aadu/ 8. mai 2013, 00:07
Jah, ta on sündinud riigikukutaja. Tuua ta välismaise prügikasti kontrolli esindajaks, oleks ta nagu halb näide väljarändajatele. Kuid kuskil veits külmemal maal saavad kõik vähegi vastutusvõimelisemad ja ärksamad kindlasti oma ninaesise ette veits kultuursemalt. Jääb aega veidi üle kiigata nii sealset kohalikku kui ka oma endist isamaa meediat. Kas Madisson on just eriline revolutsionäär kui ta veits mahlakamalt väljendab meie tegelikku seisu. Eestlastest on kuuesaja aasta jooksul selekteeritud revolutsionääri geeni kandvad enamuses välja. Laulma vabaduse eest olime ja oleme vist küll võimelised. Kuid ka viisipidajad võivad enamuses leida tee võõrsile. Surve võõrtööjõu sissetoomiseks tundub vist olema üsna tugev.

p
Pole Eestis nii hull midagi/ 8. mai 2013, 00:03
Eestlastel on suured ootused ja nad pole kunagi rahul ja võrdlevad end vaid rmaailma rikkamatega. Andke endale ikka aru, kui väheste heaolu riikide hulgas Eesti maailma mastaabis on. Miljardid elavad meist kehvemini, vaadake ikka maailmas veidi ringi ka!
f
Fänn/ 8. mai 2013, 00:01
Madisson ajab õiget juttu! Oleks selliseid rohkem, oleks vähem ebaõiglust ja bürokraatiat.
e
EV/ 7. mai 2013, 23:31
to 21.40
Kas loobuksid Eesti pensionist, kui see on elamisele abiks? Minule Soome pension on.
n
Nahapäästjad/ 7. mai 2013, 23:10
Võimuladvik ongi punaladvik, ehk nn. manipuleeritav Viies Kolonn eestis, kes teeb kõik selleks et ainult enda nahka päästa.
2
2 1 : 3 8/ 7. mai 2013, 22:52
Sind kuulutati just üleriigiliselt tagaotsitavaks!
v
vaffa/ 7. mai 2013, 22:41
Tiit Madisson on suur unistaja. Ta unistas vabast Eestist ja tegi kõik võimaliku, et see saavutada. Türmi pandi. Ta unistas ka soojal maal elamisest. Loodetavasti selle unistuse eest, teda türmi ei panda.
Ela vabalt Tiit! Sa oled õige.
1
1234/ 7. mai 2013, 22:41
Igati nõus Tiit Madisson 'iga. Mulle tegelt meeldib see, et ühiskonna valupunktidest räägitakse. Ansip ka seemnetest kaineks saab siis hakkab ka vast Eestit paremaks tegema.
m
Martin/ 7. mai 2013, 22:34

j
Juhan/ 7. mai 2013, 22:31
u
uhuu/ 7. mai 2013, 22:30
Madissonil on õigus! Kahjuks ei ole Eesti mitte võimuladviku äriprojekt vaid punaladviku mimikri sigri-migri erastamis-ärastamis-ahnuse -ülikasumi projekt!
s
soovitus/ 7. mai 2013, 22:15
Mees, tule tagasi, teeme midagi ära !
n
Naerulõust&NälgWõlg:-)/ 7. mai 2013, 22:07
Toitus prügikastidest = tähendab, et Tiitpoiss sõi prügikaste.
g
ghy45/ 7. mai 2013, 22:06
jutt jumalast õige ju mehel! rahvast on suva, ongi mingi poliitiku ladvik ainult kes lüpsavad enda rahvast, plaanin ise kah siit minema sõita.
h
hujoomajoo/ 7. mai 2013, 22:02
Liive on meile päikese eest,Ansip tõmbab teki peale ja nii sitasti me elamegi-usu Madisson,elu on tunduvalt sitemaks läinud võrreldes selle ajaga,mil üheotsa pileti ostsid-jõudu sulle!!!
k
kiiks/ 7. mai 2013, 21:57
lubada vanad karjäärikommud vöimule ja juudid riigi rahakoti kallale ning ongi riik pe.ses.
j
jah/ 7. mai 2013, 21:57
nüüdseks on meilegi selgeks saanud, et südametunnistusel on hind ja mitte odav.

s
SUULE TO ALAR-le/ 7. mai 2013, 21:51
Kuidas Teil see pension nii suur on, sealt võetakse ju alates 1 eurost tulumaks maha, kätte te kindlasti üle 300 ei saa? Ei ole pensionäril see minemine nii kerge ühti, saad kohe riigi "erilist" hoolitsust tunda.
a
Ajalugu/ 7. mai 2013, 21:48
https://www.riigiteataja.ee/akt/80159 olles rahulolematu kujunenud olukorraga Eestis, hakkas Kaitseliidu liikmena ette valmistama sõjaväelist riigipööret ning asus selleks looma vastavaid tingimusi. T. Madissoni poolt koostatud dokumendi «Eesti Saatus ?» kohaselt oli Eestis illegaalselt moodustatud relvastatud organisatsioon Vabastusarmee, mille eesmärgiks oli postkommunistliku re?iimi kukutamine ja sõjaväelise rahvusliku diktatuuri kehtestamine.
t
7. mai 2013, 21:47
Ta ei sobranud prügikastis nagu meil kodutud,Hispaanias pannakse kastidega toidud poe juurde,sealt siis viiakse täiesti korras pakendiga toidud koju.Jutt on siiski õige sellel mehel.Muide ma pole kesik vaid ka enda peaga mõtlev inimene.
s
SUULE TO ALAR/ 7. mai 2013, 21:45
elan ka nispaanias mitte küll cosata de sol is ehk päikese mere ääres vaid barcelonas ja tõsi ta on saan oma naeruväärse pensioniga kenasti hakkama ,minu pension on Madisoni omast väiksem 304.24 sellest üürin tuba ja söön mida soovin ja ei vaata parim enne nau tegin seda eestis.
t
Täiesti mõistetav/ 7. mai 2013, 21:43
kui oled ikka aastaid venemaa vanglates hallitanud ja rõskete seinade vahel, siis loodad, et kui pingutad oma riigi loomise nimel saab lõpuks olema midagi head, mis jääb sinust järele tulevastele põlvedele.
Kui aga ka oma riigi eest võitlemine ei kanna mingit vilja, sest see on ärandatud ja ärastatud, paljaks röövitud ja maha kupeldatud meie omade punaparunite poolt siis tõesti solvuks meist igaüks. Eks tõesti Tiit on võidelnud, et saaks olema oma normaalne Eesti, oma riik kus kõigil oleks hea. Kahjuks aga suudeti riik ärastada ja nüüd on siin hea olla pisikesel klikil nagu Liive, antsip, savisaar ja nende lähim ümbruskond.
tegelik tavainimene sipleb võlgades või rebib elu eest tööd teha, et hinge sees hoida. Mis elu see on???See ju pole elamist väärt kui oled ilma hammasteta, üdini võlgades ja palehigis teenitud rahast ei jätku elementaarseteks vajadusteks. kui kohustuslik määratud tarbimine ajab inimest nööri otsima.
Pole ainult Madisson solvunud ja pettunud selles riigiks nimetatavas moodustises. aljud on pettunud ja paljud on siit juba läinud.
Sellises olukorras võib tõesti loosungeid hüüda padukommunist.
Madissoni pettumust aga mõistan täiesti.
m
MIGUR/ 7. mai 2013, 21:39
TERE! MA SÕIDAN TÄNA SOOME! TORE!
t
Tiit,ära prrugi suud!/ 7. mai 2013, 21:32
alarid saadavad jälle türmi ja nüüd juba aastateks.
Siinsed saavad eestis /mitte Eestis/ ideaalselt hakkama kohalike rajakate teise ilma saatmisega.

m
Margus Lepa/ 7. mai 2013, 21:31
See prügikastist söömise jutt on reporteri sissejuhatav tekst, mis selles loos juba oma elu elab. :-)
j
Ja-jah/ 7. mai 2013, 21:27
Eks see terve Euroopa oma liidu ja ühisrublaga on äriprojekt.
v
Viljandist/ 7. mai 2013, 21:26
Nii ta on, endalgi piinlik, et seisin Balti ketis ja registreerisin ennast Eesti Komitees...
h
Haha/ 7. mai 2013, 21:25
Tegelt ka toitus prügikastidest?
a
Alar/ 7. mai 2013, 21:23
Täiesti temaga nõus - kuldsed sõnad selle mehe suust!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee