Eesti uudised

Kes aitavad meie kannatada saanud lapsi?

TEET TEDER, 6. mai 2013, 07:02

31 KOMMENTAARI

k
kui .../ 13. mai 2013, 02:39
miks ei võiks igasugused aktivistid, mtü-d, kirikud luua internetilehekülje, kus lastel, noortele vastavad pildid, seadused, abi, advikaadid, kui tasuta programmid tehakse. neid aidata ? me psüholoogia pole jah kuigi suutlik, aga on vabatahtlikke, kes aitaks, sh. ka mina !
ainult üksteist abuistades me suudame, muidu mitte pervareid talitseda, krt. öapsed on niigi õnnetukesed, rumalukesed. elus kogenematud - ja kasvõi info juba on jõud.
t
tra/ 10. mai 2013, 14:50
lapsi aitavad ikka aleksander dak, toomas meola ja see eluca nime kandev moottorratturpederast-zoofiil
a
aadu/ 10. mai 2013, 11:32
Seksuaalselt ärakasutatud lapsi ei saagi keegi kuidagi aidata, sest info nende kohta on salastatud.
k
kole/ 7. mai 2013, 22:08
Täiesti õudne mõelda, et ilmas on palju toredaid väärakaid. Ei soovi neile midagi olgu lihtsalt ilma soovimata kaugemal.
m
mina/ 7. mai 2013, 11:47
Mina sooviks , et need perverdid sureks aeglaselt , piinates valudes , mädaneks ja et keegi ei tuleks neile appi.
h
hm/ 7. mai 2013, 07:44
Kes aitab? Paraku on nii, et enamus ahistatud lapsi ei julgegi sellest rääkida!
k
6. mai 2013, 21:14
Kahjuks mitte keegi. Kahjuks on see ka tõde. Usun, et teraapiat saavad läbi viia vanemad inimesed, kes on olnud ohvrid lapsepõlves. Tabletikuuriga ei ravi absoluutselt. Kui hing on haige, siis saab seda ainult omavahel rääkida koos kunagiste ohvritega, sest nemad mõistava probleeme kõige paremini. Me jõuame sinna maani varsti ja oli kunagi mõte luua tugigrupp, kus ainult ohvrid saavad oma probleemisdest rääkida ja kus need jäävad ainult sinna paika.
k
6. mai 2013, 19:28
Kahjuks kasulaps lapsest saab ka siis, kui ema hakkab elama koos lapsele võõra mehega, ja seda riik ei suuda keelata.

n
njah/ 6. mai 2013, 18:30
loodan, et nüüdsel ajal valitakse hoolega, kellele kasulapsi anda...minu kasuperre andmise ajal aastaid tagasi polnud erilist kontrolli. Kannatasin palju aastaid...kuhugile kaevata ei osanud ega julgenud, hirm oli ööl ja päeval, selliseid turvakodusid nagu praegu siis polnud, lõpuks suureks saades ja juba vaimselt haigena mürgitasin tolle jätise. Üle neist õudustest ei saa vist kunagi. Aga omi lapsi kaitsen ja kui keegi peaks neile niimoodi liiga tegema, siis maha sellise perverdi löön .
m
Mannile/ 6. mai 2013, 17:22
Usu mind , sa ei saa kunagi sellest lahti . Kui tulevad omad lapsed kunagi , siis see juhus muutub lausa õuduseks. Sa hakkad kartma , et lastega võib sama tulla. Seda foobiat ei ravi välja ükski psühholoog. See trauma on eluaegne ! Aga naisega 15 : 58 olen nõus. Ja karistused peaks olema väga ranged !
k
6. mai 2013, 17:01
Kuidas seksimise piirang on seotud laste väärkohtlemisega!?
n
naine/ 6. mai 2013, 15:58
Riigikogu võiks üles näidata head tahet laste kaitsmisel ja tõstaks seksimise alampiiri 16a. või vähemalt 15aastani. 14a v. 15a noor on veel nii vaimselt kui füüsiliselt laps ja suurte tegusid pole tal vaja teha.
o
Oiule/ 6. mai 2013, 15:24
Mis lahutatud vanemad? Tean kindlalt, et bioloogiliste isade hulgas on kah taolisi väärakaid ja kannatanute jaoks on just liiga vähe, mitte liiga palju psühholooge!!!!!!
m
.../ 6. mai 2013, 14:28
meie kunstiringkondades tegutseb satanistide partei, pole ka ime siis , et pedofiilseid lasteraamatuid ilusateks peavad
t
Tartus/ 6. mai 2013, 14:10
Tartus on küll Tartu Laste Tugikeskus, kus töötavad proffesionaalid, kes selle teemaga oskavad tegeleda.
Asi on ju selles, et teema on väga õrn ning selle teemaga ennast nii lähedalt mitte tuttavaks tegemine võib olla nõustajate enesekaitse.

m
Mann/ 6. mai 2013, 13:01
Minuga juhtus see 16a, hetkel olen juba pea 20a ja olen pidanud ise hakkama saama, sest psühholoog kes mulle määrati, tema juures oli niivõrd ebamugav käia ja sain aru, et ta ise ka ei tea kuidas oma tööd tuleb teha. Niisiis pea 4a sellest möödunud ja olen küll eluga edasi liikunud aga kui see meenub, siis olen korralikult terve päev muserdunud ja tujust ära ja ainuke mis aitab on järgmine päev, siis eelmist päeva nagu polekski olnud.
1
10:58/ 6. mai 2013, 12:54
Ah soo, võtan oma sõnad tagasi - sind siis lapsi vägistama paneb Toompea.
j
ja veelgi õudsem/ 6. mai 2013, 12:49
on see, et lausa Kulka ise kirjastab pedofiilseid lasteraamatuid kus selgelt insesti propageerivad laused sees nagu - issi, minu noku väsis ära kas ma tohin nüüd sinu nokuga edasi mängid? laps raseerib emme-issi alumist habet jms räigust
sellise raamatu on rahva rahadega kirjastastanud Kulka ;Sauter "Wanradt-Koelli Katekismus.Targa lapse rumal raamat." Lastekaitse on selle asetamise lasteraamatutega ühte letti ära keelanud kuid see eest jälle mõningad isesugused kunstnikud on talle auhinnaks andnud silmipaitava(???) raamatu tiitli, ka Sinijärv on sellest raamatust Sirbis kirjutanud, muidu ei pandaks sellist pahna ehk tähele. Ehtne satanistlik kapsas tarurpidi rist kaanel ja musta äärisega lehed ning üliropud pildid
ilmselt valmistatakse pinda Eesti pedofiilide partei jaoks, kus sa siis võid Hollandist kehvem olla
o
oiu/ 6. mai 2013, 12:32
Laste väärkohtlemine algab perekonnast, kus vanemad lahutavad, mehi või naisi vahetavad ja sunnivad neid enamikul juhtudel võõraste meestega ühes elama. Seda kohtupraktika mahitusel, kus lapsed ja raha emale, küsimata, millise karvase või sulelisega peavad lapsed koos edasi elama ja kas see on neile vastuvõetav. Ilmne psühholoogide ja juristide ületootmine, kes kõik peksavad üles pederastia hüsteeriat, et nendel või leiva pealt otsa ei saaks.
k
kõigil, kes vägistanud, kindlasti munad ära lõigata/ 6. mai 2013, 11:33
Kui teha anonüümne küsitlus, kui vanalt on vägistatud ja kes VÄGISTAS, kas see pervert on võõras või sugulane, siis tuleks kindlasti tuhandeid ohvreid. Väga paljud jätavad valehäbi tõttu, valesüütunde ja ka ähvarduste tõttu vägistamistest rääkimata. KARMIMAD KARISTUSED PEAKS OLEMA VÄGISTAJATELE, ET NEIL KAOKS MÕTEGI VÄGISTAMISTEST. Kes, aga aitab ohvrit, kes peab eluaeg elama tehtud ülekohtuga, kelle elu on rikutud perverdi poolt.
j
jube/ 6. mai 2013, 11:08
....ja kõige õudsam on see,et juba noored ja verinoored vanemad ise ahistavad oma lapsi imikueast peale...
mõnda aega on valusalt riivanud kasvõi igasugu komöödiaks määratud pildid imikutest,kus nad on ehitud,kas päikseprillide,õllepudelite,kõrvaklappide või mistahes atribuutidega ning sinna juurde veel paar ,,head lauset!",..nagu:nädalavahetus...aeg lollusteks...see oli ka viimane ,mida nägin ja tõeliselt meelehärmi tekitas.Laps on kaitsetu,...kes vastutab,kes kaitseb imikut,last algusest peale,kui oma vanematelgi pole aruraasukest....
e
ei irw peaks ennast/ 6. mai 2013, 10:58
nii rumalana näitama.
Talle küll meeldib mõnitada ja irvitada,seda oskab ta lausa isamaaliselt ja hiilgavalt,aga ...
0
08:26/ 6. mai 2013, 10:25
Jah, Toompea on süüdi et isa oma last vägistab,irw

m
me peaks aitama nii et/ 6. mai 2013, 10:22
need v2gistjatele tegema omakohust jneed k6ik elimineerida!Vot see aitaks tulevikus lastele tehtut trag88diat tegemata j2tta!
j
jua kellele on Ilweslandis lapse-tatikaid/ 6. mai 2013, 10:05
vaja,hääletada nad ei saa ,võtta neilt ei ole.
v
Valitsus aitab/ 6. mai 2013, 08:58
Valitsus ju aitab, pani lapsi abistavatate MTÜde rahakraanid kinni.
k
kkk/ 6. mai 2013, 08:52
Minu peres toimus ka lapsega sellime teema ja emana on süda murdunud,et keegi oma peres on lapsega nii julmalt käitumud.Terve mõistus ei saa aru,kuidas see võimalik on?lapse elu mõjutab see.
t
tähtsusetu/ 6. mai 2013, 08:26
See laste väärkohtlemine algab Toompealt, meie laste sandistamine nii füüsiliselt kui vaimselt....Vot see on juba professionaalsus! On küsimusi! Vaadake näljaseid lapsi koolides kel ainuke võimalus leivapaluke päevas sealt saada, kes käivad koolis vaid selleks et sealt viimnegi elulootus saada- pudrukausi.... või supitaldriku....Vaadake Eestimaalt ahastuses põgenevaid peresid.... Vaadake elumõtte kaotanud pensionäre, potentsiaalseid eutanaaslasi.... Jube! Õudus!
k
Kõige õudsem/ 6. mai 2013, 08:18
Kõige õudsem on see, et eesti kohtusüsteem hoolitseb, kaitseb ja õigustab ainult pedofiile. Laste igaveseks rikutud psüühika ja elu ei ole kohtu jaoks argument: väliseid vigastusi ega materiaalset kahju ju tehtud ei ole.
n
nii et/ 6. mai 2013, 08:02
.....lastelt ei saa ju hääli....Pakosta ja Randepere eluülesanneks on tõugata AINULTSavisaar linnapea kohalt...
Evelin reisib ja räägib transRasvadest.....

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee