Eesti uudised
Õhtulehe video!

Laupäeval Teeme jälle Ära, ent millise ilmaga? (1)

Viljar Voog, 30. aprill 2013, 13:04
 Viljar Voog
Juba sel laupäeval toimuvad taas üle Eesti Teeme Ära koristustalgud. Kui täna pidid korraldajad Kadriorus Tammsaare muuseumi aeda värvima vihmakeepides, siis päris talgupäeval lubab ilmataat sõbralikum olla.

„Kui nüüd natuke tibutab, siis ei sega, aga kui paduvihm on, siis tuleb katki teha töö. Meil on teiseks tööks siin akende pesemine, nii et siis tuleb sellele rõhku panna rohkem," muigab tänaste üpris niiskete ilmastikuolude kohta Teeme Ära eestvedaja Tarmo Tüür.

Laupäeval, kui peaks toimuma suurem osa 1386 teemeara.ee lehel registreeritud talgutest, on taevataat sõbralikum - ennustus lubab kui mitte sooja, siis vähemalt kuiva ilma. „Ega liiga sooja ka ei tahaks! Kui juba 15 kraadi on, siis füüsilisemat tööd teha ei saa hästi, läheb liiga higiseks," on Tüür kümnekraadise ilmaga rahul.

Hetkel on talgutele end kirja pannud üle 13 000 inimese. „Viimaste aastate kogemus ütleb, et välja tuleb kuskil kaks korda rohkem circa," räägib Tüür. Mehel on ka kõikidele, kes plaanivad nädalavahetusel tööd teha, palve: „Pange ennast enne kindlasti kirja. Talgujuhtidel on alati hea meel -  neil on lihtsam korraldada oma töid, planeerida tööriistu, mõni keedab suppi. Kui vähegi võimalik, pange oma nimi kirja ja siis laupäeva hommikul Teeme Ära."

1 KOMMENTAAR

0
007 1. mai 2013, 09:56
Enne kui hakkate jälle midagi ära tegema koristage Raadilt eelmine prügi ära.Või jääb see uude ERMi tulevastele põlvedele imetlemiseks?

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee