Väärt auhind! (Tiina Kõrtsini)

Tee www.ohtuleht.ee oma arvutis veebilehitseja avaleheks ja võid võita tahvelarvuti! Kampaania kestab 15. aprillist kuni 2. maini. Kokku loositakse välja kuus Google Nexus 7 tahvelarvutit.

Loosimised toimuvad kuupäevadel 18.04, 22.04, 24.04, 26.04, 29.04 ja 2.05 nende vahel, kes registreerivad end lehel www.ohtuleht.ee/nexus 'osale' nupule vajutades ja oma andmed saates. Õpetuse, kuidas veebilehitseja avaleheks teha Õhtuleht, leiad nii sealt kui ka siit.


Kui kasutad Firefoxi, tee nii:

1. Vali rippmenüüst Tools ja sealt Options / või uuematel kohe Options. Eesti keeles Sätted. 2. Sisesta General vaate (peaks olema kohe avavaade) all avaneva Home Page aadressiväljale http://www.ohtuleht.ee. Eesti keeles on vaate nimeks "Üldine" ja sealt sisesta www.ohtuleht.ee "Avaleht" kasti. Vaata samuti, et Firefoxi käivitamiseks: "Kuvatakse avalehte". 3. Vajuta OK või Sobib.


Kui kasutad Internet Explorerit, tee nii:

1. Vali menüüst Tools (võib uuemates brauserites olla mutri-ikoonina paremal ülanurgas) ja selle alt Internet options. 2. Sisesta General vaate all avaneva Home Page aadressiväljale http://www.ohtuleht.ee 3. Vajuta Apply ja seejärel OK.

Kui kasutad Chrome'i, tee nii:

Chrome uuem versioon:

 1. Vajuta paremal ülemises nurgas burgerile (ikoon, kus kolm joont on teineteise all) ja sealt vali kas Settings või eesti keeles Seaded. 2. "On startup" alt vali "Open a specific page or set of pages." kõrvalt link Set pages. Sinna sisesta www.ohtuleht.ee ja vajuta seejärel OK. Eesti keeles on jaotuse nimeks "Käivitamisel" ja sealt "Valige kindel leht või lehtede kogum" kõrvalt "Määra lehed". "Lisa uus leht" kõrvale kirjuta www.ohtuleht.ee ja vajuta klaviatuuril klahvile Enter. 3. Seejärel võid akna sulgeda (vajuta OK).

Chrome vanem versioon:

1. Vali menüü alt Valikud (Settings) 2. Kodulehekülg (Home Page) jaotuse all märgi ära 'Avage see lehekülg' (Open this page) ja sisestage aadressikasti http://www.ohtuleht.ee 3. Märgi linnuke valiku ette 'Kuva nupp avaleht tööriistaribal' (Show Home button) 4. Vajuta Sule (Close).

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis