4
fotot

"Meelelahutusäri kõige rikutum jõngermann," iseloomustavad välismaised tabloidid teismelisi piigasid hullutavat Justin Bieberit. Kanadast pärit popiprints käitub sellena, kes ta tegelikult on – rikka ja ärahellitatud teismelisena. Paraku kannatavad tema jonnihoogude all oma iidolit jumaldavad noored fännid.

Eelmisel nädalal hilines Justin Bieber (19) Londonis kontserdilavale kaks tundi, mis tähendas, et paljud verinoored fännid pidid selleks kellaajaks, mil nende iidol inglitiibadel publiku ette laskuda suvatses, juba koju minema. Petta saanud tüdrukud valasid kibedaid pisaraid ning nende vanemad marutasid netifoorumites. "Täielik häbematus!" oli Twitteri vallutanud hurjutajate üksmeelne hinnang.

Hiljem vabandas Bieber ise end välja tehniliste tõrgetega, kuid kõmuleht The Sun paljastas inetud telgitagused: tegelikult olevat noorsand hoopis oma garderoobis videomängu taga konutanud. Eelmisel õhtul olevat ta varahommikuni pidutsenud ja olnud pohmakanähtude tõttu nii pahuras tujus, et nähvanud teda korrale kutsuma tulnud management’ile, et teab ise paremini, millal omaenda kontserdil lavale ronib.

Bieberi vastutustundetu käitumine vihastas tema plaadifirmat, mille boss olevat hoolealusele karmid sõnad peale lugenud. Fännide kurvastusel polnud sellega aga veel lõppu – esmaspäeval saabus teade, et Bieber on "ettenägematute asjaolude" tõttu tühistanud teisipäevase kontserdi Portugalis. Daily Mail vihjab, et "ettenägematuks asjaoluks" võis taas osutuda liiga raju pidutsemine, mis olevat Bieberile juba igapäevaseks saanud.

Multimiljonärist lapsmees rikub tuju

Briti tabloid Daily Mirror tembeldab Bieberi "multimiljonärist lapsmeheks", kelle käitumine olevat juba sedavõrd kontrolli alt väljas, et kuluaarides sahistatakse, nagu oleks tema korralekutsumisega hiljaks jäädud. "Ta on üks planeedi suuremaid staare ja veetnud kogu oma teismeea inimeste keskel, kes tema ees ainult koogutavad ja kõigele "jah" ütlevad. Seetõttu arvabki ta nüüd, et võib karistamatult teha, mis iganes pähe kargab," kommenteeris üks anonüümsust soovinud muusikaäritegelane.

Mirrori väitel on Bieberi pangakontol üle 51 miljoni euro, tema Twitteri kontol üle 35 miljoni jälgija ning tavaliste teismeliste mänguasjade asemel hellitab ta end kallite sportautode, disainerikellade ja juveelidega. Kui paljude lapstähtede varandusel hoiavad silma peal eestkostjad, siis Bieberi puhul usutakse, et ta oma palgakontot ise käsutab ja lisaks kuulsusele ajavat tal kuplialust sassi ka rahahunnikud.

Kui Bieberile usaldati 2011. aastal külalisroll menukas krimisarjas "CSI", leidis sarja üks peaosatäitjaid Marg Helgenberger, et Bieber ei käitunud kuigi lugupidavalt: "Ta pani ühe produtsendi kappi kinni ja lajatas rusika keset meeskonnale toodud torti." Eelmisel aastal kirjutas Fox News, et Bieberil olevat lennureisi ajal jonnihoog peale tulnud, kui pardameeskond käskis tal enne õhkutõusu istet võtta. "Keegi ei suutnud oma kõrvu uskuda. Kui lennuki kapten end talle lahkelt tutvustas ja autogrammi palus, saatis Bieber ta kuu peale," pajatas vahejuhtumit oma silmaga tunnistanud allikas. Teine kõmumeediasse jõudnud kõlakas ühelt teiselt reisilt pajatab, et Bieber oma seltskonnaga käratses nii ropult, et oma võsukeste ees piinlikkusest punastavad lapsevanemad käinud teda noomimas.

Kas Justinit ootab Britney saatus?

Jaanuaris lekkis internetti foto, kus Bieberi näpus ilutses kahtlane pläru. Ka pärast tema 19. sünnipäeva pidustusi olevat Londoni ööklubi personal staari peoseltskonna lahkumise järel ruumis marihuaanat haistnud ning staari lähiringiga lävivad allikad on kõmulehti valgustanud, et Bieberi suus tossavat marihuaanapläru päevad läbi. Rahulolematud olevat ka Bieberi naabrid, kes on tabloidiajakirjanikele kurtnud, et nad elaks justkui mitte Los Angeleses, vaid Liibanonis – Bieberi häärberist kostev muusika ja kisa-kära olevat nii vali.

Mirror võrdleb Bieberit samuti teismelisena kuulsaks saanud ja seejärel aru kaotanud Britney Spearsiga. Nagu Britneyl, avastati ka Bieberi anne 14aastaselt ja ta tiriti otse koolipingist kontserdilavale. Muude sõgeduste hulgas ajas Britney teda viis aastat tagasi tabanud hullusehoos pea paljaks, sattus üledoosiga haiglasse ja peksis paparatsot vihmavarjuga. Viimasel ajal on ka Bieber, pilk hägune ja püksid rebadel, tänaval autode vahel kakerdanud; gaasimask peas, šoppamas käinud; kõmupiltniku kallal märatsenud ja Disneylandis fännile keskmist näppu näidanud. Hiljuti sattus ta kummalise tõvehooga haiglaravile.

Portaal SheKnows ennustas Bieberile juba mullu kunagise andeka lapsnäitleja Lindsay Lohani saatust, kes kuulsusekoorma all paraku murdus ja nüüd alatasa kentsakatesse sekeldustesse, võlgadesse ja seadusega pahuksisse satub. Nagu liiklusavarii pärast kohtu vahet sõtkuv Lohan, on ka Bieber maniaki kombel kihutamisega politseile vahele jäänud.

Süüdi on taimetoit ja jalgalasknud pruut?

Bieberi eluga kursis olijate sõnul põletavat noor täht oma eluküünalt juba mõlemast otsast, kuigi vaid paar aastat tagasi oli tema imago veel imepuhas. Miks noorteiidol äkki paheliseks muutus?

Põhjustena on pakutud nii teismelise kehas möllavaid hormoone kui ka eelmisel aastal sassi läinud armusuhteid noorukese staari Selena Gomeziga – pärast seda, kui Selena ta maha jättis (tabloidide väitel Justini lapsiku käitumise pärast), olevat Bieber aruta nagu Kati karuta. Mullu sügisel käis ajakiri Star välja hoopis jabura seletuse: Bieberi olevat hulluks ajanud liha, kala ja piimasaadusi välistav veganite dieet! Tofušnitsel olnud Bieberi meelest nii vastik, et ta sülitanud selle söögikohas välja ja korraldanud inetu stseeni. "Igaüks palvetab nüüd, et ta ometi suutäie liha haukaks," sosistasid tabloidi allikad.

"Justin ei kuula kedagi. Kui nad teda kontrolli alla ei saa, põrub tema renomee põhja," kirjutas New York Daily News detsembris, vihjates staari plaadifirmale, kelle jõud temast veel ainsana üle käivat. Kõmublogija Perez Hilton kirjutas mõne päeva taguses sissekandes, et kõik Bieberi lähedased olevat juba südamevalust hullumas: "Tema pere, äritiim ja lähedased sõbrad on suures mures, sest neile ei meeldi suund, kuhu Justin tüürib." Bieber ise oma eksimusi ei tunnista. Oma Twitteri-kontol kaebleb ta, et tabloidid puhuvad alati sääse elevandiks ja näitavad tema väikesi vääratusi tegelikust suuremana.

Jaga artiklit

1 kommentaar

L
loll  /   10:16, 20. okt 2013
Justin on loll hellitatud idu!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis