Elu

Mihkel Raud abiellus Liina Vahteriga (77)

Kais Allkivi, 9. märts 2013, 07:59
KÄRMELT KAASADEKS: Mihkel Raua ja Liina Vahteri armuleek süttis kevadel. Nüüd, vaid pool aastat pärast Mihkli lahutust ekskaasast Pärlest, sõudsid nad abieluranda.  Tanel Meos (Delfi)
Üleeile õhtul võis televaataja tähele panna, et jutusaadet "Kolmeraudne" juhtinud Mihkel Raua sõrmusesõrme ehib kuldne rõngas. Samuti ei varja noorpoliitik ja näitleja Liina Vahter sotsiaalvõrgustikus Facebook, et temast on saanud proua Raud.

Liina Vahter vahetas suhtlusportaalis oma neiupõlvenime Liina Raua vastu välja üleeile. Samal päeval võis ka otse-eetris Mihkli parema käe neljandas sõrmes abielusõrmust märgata.

Kuigi paar on kokku elanud suvest saadik, vihjas Liina hiljuti Facebookis, et on nüüd oma asjad lõplikult Mihkli juurde Kadrioru üürikorterisse viinud. Möödunud pühapäeval kirjutas ta, et leidis kolimisel üles kasutamata lumelauasaapad ja müüks need hea meelega mõnele tuttavale.

Paar oli varem hoidunud omavahelisi suhteid kommenteerimast ning teeb seda nüüdki. Mihkel palub saata küsimused meilitsi ja tänab viisakalt kirja eest. "Ei soovi hetkel intervjuud anda. Aga aitäh minu peale mõtlemast!" on vastse abielumehe vastus. Liinat tabada ei õnnestu.

Tuttavate arglikud-uurivad õnnesoovid Liina Facebooki-seinal reedavad, et abielutseremoonia pidi toimuma suure saladuskatte all. Isegi Lauri Pedaja – Liina hea sõber ja kolleeg nii "Ühikarottide ajast" kui ka Fahle juuksurisalongist – raiub Õhtulehe pärimise peale: "Mina ei tea sellest mitte midagi!"

Pole koos olnud aastatki

Kahinad, et juuksurist seriaalinäitleja ja Tehnikaülikoolis tudeeriv noorsots Liina Vahter ning karmi ütlemise poolest tuntud telenägu, kirjanik ja laulja-kitarrist Mihkel Raud on teineteist leidnud, jõudsid ajakirjandusse suve hakul. Esimesed teravad silmapaarid olid juba kevadel märganud neid Tallinna vanalinnas lõbusalt vesteldes aega veetmas, ent jaanipäeval nähti neid ühise Helsingisse lennu eel lennujaamas õrnutsemas ning peagi hakkas levima jutt, et Mihkel on enda ja Pärle ühisest kodust välja kolinud.

Takkapihta kirjutas Kroonika, et Mihkel ja Liina jäid mais suudlemisega vahele Liina ekskallimale, trummar Andrus Avarannale – nii leidnud otsa nende kaks aastat väldanud kokku-lahku suhe. Juuli lõpus poseerisid Mihkel ja Liina Lätis "Positivuse" muusikafestivalil juba julgelt Delfi fotograafile.

Septembri algul sai Mihkli lahutus Pärlest ametlikuks. Vaid paar kuud hiljem väitis Kroonika, et mees valmistub uue noore kallima Liinaga juba järelkasvu saama: paarike külastanud käsikäes ja rõõmsatujuliselt Fertilitase erakliiniku sünnitus- ja lapseootusosakonda. Õhtulehe allikas kinnitab, et kõlakad vastavad tõele ja Liina titekõhuke paistvat juba välja.

Aasta esimestel kuudel on Liina ja Mihkel suure osa ajast Eestist eemal viibinud, avastades näiteks Kambodžat ja Itaaliat. Veebruari algul osalesid nad Kataania linnas Sitsiilia kaitsepühaku Agatha auks peetud pidustustel.

Ekskaasaga suur pulmapidu

Mihkel Raual on see kolmas abielu. Kui seekord võttis ta naise salaja, siis kinnisvaramaakleri ja toimetaja Pärle Seppinguga pidas ta kuupäeval 07.07.07 maha suurejoonelised pulmad. Rakvere perekonnaseisuametis vande andnud noorpaar kutsus järgnenud peole ligi 60 inimest. Külaliste meelt lahutasid teiste seas Uno Loop ja DJ Heidy Purga.

"See ei ole plauhti pähekaranud otsus," toonitas Mihkel 2007. aasta kevadel Naistelehe intervjuus. "Ma võin teile kinnitada, et see on läbimõeldud, sest olen Pärlega piisavalt kaua koos olnud ning tunnen teda piisavalt." Kui kaua täpselt ja kuidas nad tuttavaks said, jättis ta enda teada.

Esimese abielu sõlmis Mihkel 1994. aastal Raadio 2 tollase reklaamitoimetaja Sirje Rauaga (sünninimega Poolgas), kel olid juba varasemast teismelised lapsed. Neil sündis ka ühine poeg Kaarel Eno, kes on nüüd 15aastane.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee