Seisukoht

Trumbi ootuses  

Margo Pajuste, arvamustoimetaja , 28. veebruar 2013 06:59
Tundub, et muusikasuvi tuleb tihe, aga julgen ennustada, et kõigile selles vallas toimetajaile küll publiku raha ei jätku. Keegi peab nuttes pillid kotti panema või isegi pandimajja viima.

Ma olen käinud kõigil Rock Summeritel ja selle eelkäijal Heavy Suvel, aga Rock Summer’25 ei tekita minus hetkel küll mingit emotsiooni. Hea küll, avalikustatud on kõigest alla poole esinejaist, kuid seni ei suuda see nimekiri küll kuidagi välja murda Eesti rokifestivalide traditsiooniliselt teise ešeloni artistide tasandilt.

Kuid konkurents turul on tihe. Publiku rahakott pole põhjatu, ja suve suurkontsertidest on juba välja hüütud Robbie Williams, Elton John ja Green Day. Isegi kui Rabarock ära jääb, on Õllesummer viimastel aastatel silma paistnud üsna arvestatavate ja aktuaalsete artistidega, lisaks Rock Summeriga võrreldes suhteliselt madal piletihind. Nišifestivalid veel pealekauba, Hard Rock laager näiteks – neil on välja kuulutatud oma fännide mõistes täiesti maailmatasemel peaesineja. Ning eestlased on juba üsna harjunud oma lemmikuid ka piiritagustel festivalidel vaatamas käima.

Võimalik, et Eesti rokiürituste korraldamise grand old man´idel on varrukas mõni võimas trump, mille peale mul ei jää muud üle, kui tormata hõisates piletit ostma. Ma tõesti loodan seda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee