Eesti uudised

Abilinnapea: ma ei luba, et Tallinnas teed üldse korda saavad (62)

Toimetas Karoliina Vasli, 20. veebruar 2013, 10:13
Foto: Tairo Lutter
Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf tunnistab, et Tallinna kõik tänavad saaks korda, kui oleks võtta 98 miljonit eurot. Taolist summat muidugi pole ja aukudega tuleb leppida. Olukord pidavat normaalsemaks minema mais.

Klandorf rääkis eilses ETV "Ringvaates", et jaanuaris ja veebruaris on aukude lappimiseks kulunud 300 000 eurot. Ta märkis, et praegu on see täiesti käsitöö, parandatakse aukude kaupa. Öösiti on väljas neli brigaadi, päeval kolm.

Samal teemal

Klandorf selgitas, et kõik sõltub ka ilmastikuoludest. Mullu hakati aukudest rääkima alles märtsis, sedapuhku aga juba jaanuaris lume esimeste sulamistega. Ta ütles, et lisaks ilmale mõjutab olusid ka suur transpordimass.

Saatejuht Marko Reikop uuris, kas Klandorf ei saa oma tööga hakkama. "Kui nii arvate, ju ma siis ei saa," muigas Klandorf. Ta rõhutas, et iga kevad on aukudega sama lugu, tänavu hakkasid probleemid aga varem. Reikop uuris, kas see ongi siis probleem, mis jääb püsima igavesti. Selle peale tõi Klandorf välja, et oleks vaja 98 miljonit eurot ja aastaga saaks kõik Tallinna tänavad korda. "Seda päris raske kohapealt võtta..." märkis Klandorf.

"Millal teed korda saavad," päris Reikop. "Seda ma ei saa lubada, et Tallinnas üldse teed korda saavad," nentis Klandorf. Ta märkis, et aprillist hakatakse hoogsalt parandama ja alates 15. maist peaksid teed enam-vähem normaalsed olema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee