Foto: rogilde - roberto la forgia / Foter.com / CC BY-NC-ND
Sander Silm 17. veebruar 2013 13:10
Võrus asuvasse ööklubisse Club Tartu peole läinud tüdrukud avastasid, et ööklubi küsis neilt reklaamis lubatud enam piletiraha ja kui tüdrukud läksid hiljem õigust nõudma, siis solvati neid väidetavalt ööklubi poolt. Club Tartu esindaja lükkas aga süüdistused ümber.

"Seadsime sammud ühe Võru ööklubi poole, meeleolu oli super, teised pidulisedki järjekorras viisakad. Aga kui jõudis kätte meie kord pileteid osta, siis sattusime alatu pettuse ohvriks, kuna meilt küsiti klubisse sissepääsemisel topelthinda," kirjutas Irina oma Facebooki seinal.

Irina sõnul maksid nad väidetava topelthinna ära, sest nad tahtsid tantsida, aga üks agaram neiu läks neist omanikku otsima, et asjas selgust saada.

Irina väitel lõppes asi sellega, et klubi esindaja tahtis neid klubist välja visata ja ähvardas. Kõike see aga tipnes sellega, et kui pidu lõppes, tuli tüdrukutele diskoripuldist ergutuskõne: "Ja teie, neli neidu, kes te piletiraha tagasi küsisite, järgmine kord otsige endale rikkad mehed ja õppige imema!!!"

Konflikti teine osapool Antti Tambets ööklubist Club Tartu ütleb, et tegemist on äärmiselt ebameeldiva ja vastiku olukorraga. "See imemise jutt on tüdrukute poolt ise juurde pandud, väga lihtne on Facebookis pilduda süüdistusi ja ma pole hakanud seal ennast seetõttu ka kaitsma," rääkis ta.

Tambets ei saanud aru ka tüdrukute käitumisest, kes selle asemel, et saada kuni südaööni peole tasuta sisse, tulid hiljem ja hakkasid piletihinna üle protsessima. "Tundub, et tüdrukute suhtumine oli selline, et tuleme linnast maakate pittu," tõdes ta.

Tambetsi sõnul on tegemist äärmiselt ebameeldiva vahejuhtumiga, mille peamine põhjus seisneb peomelus tekkinud suhtlemishäires.