Eesti uudised

RAMP EI AVANENUD: reisijad jäid Eckerö Line'i laeva autotekile lõksu (34)

Karoliina Vasli, 6. veebruar 2013, 12:34
Finlandia, mis alustas Tallinna-Helsingi vahel liiklust eelmise aasta viimasel päeval. Mihkel Maripuu/Postimees
Eile hilisõhtul tabas paljusid Eckerö Line'i uue laevaga MS Finlandia Tallinnasse saabunud reisijaid halb üllatus - teise autoteki ramp ei avanenud. "Ootasime kella üheni öösel. Tahtsin uut laeva proovida, see oli tõesti meeldejääv reis," ütleb autotekil oodanud Anneli irooniliselt.

Laev jõudis Tallinna sadamasse kella 23 paiku. Anneli kirjeldab, et ramp ei avanenud ja tekkis paras segadus. Tema sõnul tekil autosid väga palju siiski polnud - umbes paarkümmend. "Midagi ruuporitest selgituseks hüüti ka, ma täpselt ei kuulanud, panin autos muusika mängima." Oodata tuli peaaegu üheni öösel.

"Kole kolin oli kogu aeg kuulda, midagi nad seal parandasid," meenutab Anneli. Inimesed tema sõnutsi vihaseks ei saanud. "Tuldi autodest välja ja algas mokalaat," muigab ta.

Eckerö Line'i Eesti filiaali juhataja Katrin Sirk Aun selgitab Õhtulehele, et Finlandial ei avanenud tehnilise vea tõttu teiselt autotekilt mahasõidu sild. "Laeva tehniline meeskond tegi oma parima, et viga parandada, kuid kahjuks võttis see 1,5 tundi aega. Laevakompanii Eckerö Line vabandab reisijate ees ja teeme omalt poolt kõik, et taoliste probleemide juhtumist viia miinimumini," sõnas ta. Ta lisas, et mahasõitu ootama pidanud autojuhid saavad vastava taotluse esitamisel 50 protsenti piletihinnast tagasi (kasutades ettevõtte kodulehel tagasiside vormi.

Anneli ettevõtte peale viha ei pea, aga lähiajal uuesti sama laeva peale ei kibele. "Naljakas oligi, et siis kohapeal tekil jagati tasuta pileteid uutele reisidele. Praegu küll ei tahaks." Ta lisab, et esiti ei planeerinudki ta selle laevaga sõita, aga teadis, et see on uus ja mõtles, et prooviks ära. "Tahtsin uut laeva proovida, see oli tõesti meeldejääv reis."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee