Eesti uudised

Vana kalendri jõulupühadel peeti Piparkoogirallit Ida-Virumaal 

Toimetas Kristin Aasma, 6. jaanuar 2013, 12:27
Piparkoogiralli Ida-VirumaalFoto: MTÜ SEB Heategevusfond
MTÜ SEB Heategevusfond eestvedamisel jõudis vana kalendri jõulupühade ajaks Piparkoogiralli finaalüritus Ida-Virumaale, kus Narvas ja Sillamäel küpsetati piparkooke koos turva- ja asenduskodus viibivate lastega.

Fondi eestvedamisel käisid vabatahtlikud täiskasvanud kuuendat aastat külas laste turvakodudes üle Eesti, et üheskoos jõuluajal piparkooke meisterdada. Ringsõidu raames küpsetati piparkooke Harjumaal ja Tallinna mitmetes laste turvakodudes, Tartus ja Viljandimaal ning vana kalendri jõulupühade ajal ka Ida-Virumaal.

„See on tõeline keelekümblus ja integratsioon piparkookide küpsetamise kaudu!" ütles MTÜ SEB Heategevusfond tegevjuht Triin Lumi. „Koos lastega teeme kõike seda, mis eestikeelsetes tavaperedes elavatele lastele on loomulik osa lapsepõlvest. Kvaliteetaeg ja koostegemised lapsega on kindlasti üks võimalus käitumisprobleeme ennetamiseks, toetades laste arengut ja toimetulekut tulevases elus."

MTÜ SEB Heategevusfond on loodud vanemliku hoolitsuseta laste heaks, et toetada nende arengut ja toimetulekut. Fond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes peatuvate laste toetuseks, toetab kasuperede nõustamist, annab välja stipendiume ja koordineerib Mentor-programmi.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee