TV3 uuris, mida ootab 2013. aastal ees president Toomas Hendrik Ilvest ja tema abikaasa Evelin Ilvest, peaminister Andrus Ansipit ning Tallinna linnapead Edgar Savisaart? Selgus, et alanud aasta toob head presidendipaarile ja Savisaarele, et rohkem jama peaministrile.

Presidendipaarile ennustanud maag Hannes Vanaküla: "Pane oma naine paika ja sinu reiting tõuseb kohtutavalt."

Rahaseis on presidendipaaril stabiilne, seal ei ole probleeme. "Minu meelest härra Ilves vist küll töökohta ei kaota, et järgmine aasta on tal garanteeritud ametipost," sõnas Vanaküla "Seitsmestele uudistele".

Armuasjad on samuti korras, kuigi president ei tohiks loorberitele puhkama jääda. "Proua Ilves on meie mõistes karjerist, temal on vaja seda tipus olevat meest. Ja kui ma vaatan selle pilgu läbi, siis tal on ju riigi kõige kõvem mees. Kus ma näen kehva, et reiting ei taha tõusta, vaid pigem kukub." Vanaküla sõnul on presidendil oma naise pärast pisike kompleks ja seetõttu rahvas teda ei hinda. Ta on kaotanud oma prestiiži, sest Evelin on hästi domineeriv. Vanaküla soovitab presidendil oma naine paika panna – enne reiting paranema ei hakka: "Pane oma naine paika ja sinu reiting tõuseb kohtutavalt."

Ennustaja Edgar: peaminister Ansip lahkub lõpuks poliitikast

Peaminsiter Ansipil tuleb pool aastat hea, pool aastat raskusi. Astroloogilised märgid näitavad, et 1. jaanuar, 1. veebruar ja 1. märts tulevad suurte jamadega. "See pahmakas tuleb Brüsselist ja sealt. Vot ei olnud vaja minna sinna Euroopa Liitu," ütleb Edgar. Ta ennustab, et suvel algab Ansipil peamine jama: suur löök suvel, mais-juunis-juulis, kus hakkavad riigieelarvete ümbertegemised.

Tarokaardid näitavad, et riigis tulevad jamad jama otsa ning lõpuks läheb Ansip poliitikast. Ent peaministril ei tasuks kurb olla, sest tal on ka üks hea märk, mis näitab tema intelligentsust. See tähendab, et Ansip tuleb välja igasugusest situatsioonist.

Selgeltnägija Kristi Savisaarest: "Pole nii suurt mäge, millest tema üle ei läheks."

Selgeltnägija Kristi ennustas Tallinna linnapeale ning kohe selgus, et tööalaselt ootab Savisaart väga hea aasta. "Pole nii suurt mäge, millest tema üle ei läheks."

Vastuseisud esinevad Savisaarel suhtes lähedastega, võimalik et ka tutvusringkonnas, kus paljud võivad sõpruse üles öelda. Ka tervisega ei ole kõige paremad lood – Savisaar võib järgmisel aastal lausa haiglasse sattuda.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis