Eesti uudised

Lastefond kogus haigete laste tarbeks 3700 eurot (4)

Toimetas Piret Sarv, 31. detsember 2012, 16:10
Jõulusagimisele pani ilusa punkti LHV, kes kinkis sügava ja raske puudega laste peredele rikkaliku kingikorvi ning koostöös Ajakirjade Kirjastusega aastase ajakirja tellimuse omal valikul. Fotol sügava puudega lapse ema Maarika soe hüvastijätt LHV esindaja Nataljaga. Foto: SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi  jõuluüritustega toetati sügava ja raske puudega ning taastusravi vajavaid lapsi 3700 euroga.

Jõulude eel ning ajal korraldatud üritustega kogus Lastefond mitmete heade partnerite ja toetajate abiga üle 3700 euro annetusi taastusravi vajavate ning sügava ja raske puudega laste toetuseks.

Püsiannetajate toel soetati TÜK naistekliinikule jõuluks pea sada beebitekki, et pisikesed ilmakodanikud end võimalikult soojalt ja pehmelt tunneksid. Tänu Tartu Tarbijate Kooperatiivile said kõik jõule haiglas veetvad lapsed juba mitmendat aastat järjest ka kommipakid. Jõuludel jagati lastekliiniku, psühhiaatriakliiniku, kirurgiakliiniku ja hematoloogia-onkoloogiakliiniku lasteosakonna väikestele patsientidele kokku 81 kommipakki, et haiglas viibimine nii kurb ei oleks ja pühaderõõm ka nendeni jõuaks.

"Meie fondi jaoks oli aasta 2012 väga edukas ning selle lõpetas südamlik jõuluaeg. Meie fond toimib hästi vaid tänu headele abikätele ja julgetele abiküsijatele. Ma usun, et meie jõuluaegsed ettevõtmised, koostööprojektid ning üritused tõid palju rõõmu ja jõulusoojust nii andjatele kui ka abisaajatele ja ma loodan, et paljudest selleaastastest üritustest saab iga-aastane jõulutraditsioon," võtab lõppeva aasta ning jõuluaja kokku Lastefondi tegevjuht Agnes Karlson.

Lastefond tänab südamest kõiki lõppeval aastal fondile väikeseid ja suuri annetusi teinud eraisikuid, ettevõtteid ja organisatioone - tänu teile saame oma fondilistega Eesti laste elu palju tervemaks muuta. "Lausa uskumatu, kui palju eneseusku ja jõudu me teie poolehoiust ja toetusest leidsime, see pani meie elu lumepallina liikuma," on ema, kelle sügava puudega poega Peeterit Lastefond sel aastal toetama asus, tänulik nii fondile kui ka kõigile annetajatele.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee