4
fotot

Tänases finaalis panid lauljad end taas proovile kahes erinevas voorus: esmalt esitati klubihitte Power Hit Radio valikust ning teiseks vooruks aitasid finalistidel valmistuda nelja möödunud hooaja superstaarisaate võitjad. Väljalangejaks oli Karl Erik.

Esimesena astus vaatajate ette Toomas Kolk looga "I kissed a girl". Mihkel Raud tõdes, et teda üllatas Toomase esinemine positiivselt. Maarja ei mõistnud, kuidas oleks pidanud lugu mõistma.

Karl Erik Taukar esines looga "Born this way". Maarjale meeldis Taukari aktiivne ja terav hoog ning see, et noormees jäi stiilseks. Mihkel Raua arvates oli kogu number täitsa okei.

Rasmus Rändvee valis oma tantsulooks "We are young". Mihkel Raua arvates on see olnud Rasmuse kõige kehvem esitus ning talle tundub, et noormees on väsinud.

Elina Born laulis loo "Why don't you love me". Mihkel Raua arvates oli esitus orgaaniline ning tema arvates õnnestus Elinal osa koreograafiast olla. Ka Maarja sõnul sobiks kõik kokku ja loodab, et eestlastele ei jää selline stiil võõraks.

Toomas, keda juhendas teises voorus Birgit Õigemeel, esitas loo "Can't help falling in love". Maarja arvates oli õige näidata oma hääles pehmemat poolt. Siiski pole see pehme pool veel kõige tugevam. Mihkel Rauale tundus, et nüüd nähti, milline Toomas tegelikult on. Ta lisas, et talle meeldis see, milline Toomas tegelikult on.

Karl Erik, keda juhendas Jana Kask, laulis loo "Feel". Mart Sandri sõnul on varemgi täheldatud vokaalset sarnasust Karl Eriku ja Robbie Williamsi vahel. Samas ta kahtleb, kas Williamsi loo valimine oli ikkagi õige valik. Ka Mihkel Raua sõnul ei toimunud mingit plahvatust. Maarja arvates ei saagi selles loos plahvatust toimuda.

Rasmus, kelle juhendajaks oli Liis Lemsalu, valis looks "Losing my religion". Mihkel Rauale tundub, et Rasmus on liimist lahti. Siiski loodab ta, et Rasmusele antakse veel üks võimalus. Mart Sandri arvates oli Rasmus valinud õige loo ning suitsiidne esitus selle juures oli omal kohal.

Elina, keda juhendas Ott Lepland, esitas loo "Cruz". Maarja pidas Elina tänaseid valikuid julgeks ning kiitis neid. "Kananahk tuli ihule, väga hästi," ütles ta. Ka Mart Sandri sõnul oli esitus hea. Mihkel Raua sõnul oli Elina esitus palju mitmekihilisem kui poiste oma.

Nii Mihkel Raud kui Mart Sander pakkusid väljalangejaks Rasmust. Maarja aga Toomast.

Saatejuhid tekitasid algul arvamuse, et viimaste hulgas on Rasmus ja Toomas. Tegelikult jäid kaheks viimaseks aga Elina ja Karl Erik. Väljalangejaks oli Karl Erik.

Vaata galeriid peaproovist SIIT ja otsesaates SIIT!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis