Eesti uudised

Tänasest tulevad üle Eesti müügile heategevuse kinkekaardid  (1)

Toimetas Liina Metsküla, 8. detsember 2012, 15:32
 
Laupäevast tulevad üle Eesti müügile laste unistusi täide viiva heategevusfondi Minu Unistuste Päev kinkekaardid, mis pakuvad kõigile võimaluse kinkida oma lähedasele jõulukingituseks heategu.

"Kinkides oma sõbrale heategevuse kinkekaardi, teeb kinkija saaja nimel annetuse heategevusfondile Minu Unistuste Päev ja aitab meil täita Eesti haiglates või kodusel ravil viibivate raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi," sõnas heategevusfondi Minu Unistuste Päev kaasasutaja Marianne Bruhn. Erinevalt tavapärasest kinkekaardist seisneb heategevuse kinkekaardi väärtus annetuses, mille kinkija teeb saaja nimel, lisas Bruhn.

Minu Unistuse Päeva kinkekaardid väärtuses 5, 10 ja 15 eurot on detsembri lõpuni saadaval Apollo veebipoes ja kõikides Apollo kauplustes üle Eesti. „Apollol on hea meel teha koostööd heategevusfondiga Minu Unistuste Päev. Heategevuse kinkekaardi näol on tegu kingitusega, mis teeb rõõmu nii saajale, kinkijale kui ka lastele, kelle unistused annetuste abil täidetakse," sõnas Apollo müügi- ja turundusjuht Eha Pank.

Lõppeva aasta jooksul on heategevusfond korraldanud raskelt või krooniliselt haigetele lastele kokku 30 individuaalset unistuste päeva ja grupiüritust, millest on osa võtnud ligi 900 last ja lapsevanemat.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee