Seltskond
Vaata galeriid!

Raadio Elmar 15. sünnipäev: kuumad paarid ja äge tantsutrall 

Kais Allkivi, 1. detsember 2012, 07:59
ÜHISLAULMINE: Kui õhtu esimene peaesineja Anne Veski lava vallutas, ei suutnud koos sõbrannade Tanja Mihhailova (vasakult), Nele-Liis Vaiksoo ja Kaia Triisaga tantsupõrandal hullanud Lauri Liiv lauluhäält kuidagi vaka all hoida. Lauri agaraid jõupingutusi nähes astus lauludiiva püünelt maha ja jagas noorema kolleegiga mõnda aega mikrofoni.  Arno Saar
Kuigi eestimaise muusika raadiojaam Elmar tähistas 15 aasta täitumist peamiselt keskealiste tantsunautlejate kohtumispaigana tuntud Sossi klubis, oli peokülaliste seas igas eas muusikainimesi – noortelemmikutest Artjom Savitskist ja Stig Rästast väärikas vanuses Kukerpillide ja Heidy Tammeni välja. Eelkõige kujunes pidu säravate paaride paraadiks.

Birgit Õigemeel ja muusikaärimees Indrek Sarrap ning Gerli Padar ja tantsija Martin Parmas õrnutsemisega kokku ei hoidnud – naerusuised armunud rippusid teineteisel lausa kaelas. Särasilmsetest paaridest püüdsid pilku ka Tanja Mihhailova ja Mikk Saar, Koit Toome ja Kaia Triisa, Maarja-Liis Ilus ja Fred Krieger, Elmar Liitmaa abikaasa Kerstiniga ning Ithaka Maria koos jalgpallurist kallima Aleksei Savitskiga.

Samal teemal

Lavalt käisid läbi TTÜ meeskoor, Maarja, Mait Maltis, Liis Lemsalu, Gerli Padar, Ott Lepland, Tanja Mihhailova ja Birgit Õigemeel ning peaesinejad Anne Veski ja Koit Toome. Soliste saatis ansambel Swingers, kes esitas vahepalana mustlasmuusikat sellise kirega, et kontrabassimängija Indrek Sarrap lohistas kogukat keelpilli mööda tantsupõrandat, mängis seda põlvili ja lamas instrumendi otsas kui voodil. Esinema pidanuks ka Ivo Linna, kes oli kahjuks haigestunud ja vaevles kodus palaviku küüsis.

Peo edenedes hakkas tunduma, et saal jääb üha tühjemaks. Silmapettes oli aga süüdi see, et algul lage tantsupõrand valgus aina rohkem rahvast täis. Laine laulja Merle Lilje, kes sõbrannade ringis rõõmsalt tantsu vihtus, rääkis, et on alati armastanud jalga keerutada, ent kitarristist abikaasa Riho eelistab saalinurgas istuda ja teisi kõrvalt vaadata. "Ma olen sellega juba täiesti harjunud!" teatas üle 30 aasta abielus olnud daam naeru lagistades.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee