34
fotot
Täna hommikul Tallinna puistanud lumetuisk leevenes lõunaks nõnda, et Eesti HIV-positiivsete võrgustik sai riigikogu ees süünata 112 küünalt. Samasugust abi nagu ilmataadilt, ootavad nad ka riigijuhtidelt. (Teet Malsroos)
Täna hommikul Tallinna puistanud lumetuisk leevenes lõunaks nõnda, et Eesti HIV-positiivsete võrgustik sai riigikogu ees süünata 112 küünalt. Samasugust abi nagu ilmataadilt ootavad nad ka riigijuhtidelt.

„HIV on endiselt Eestis väga suur probleem. Me oleme Euroopas jätkuvalt esimesed HIV leviku poolest ja me oleme seda kiirust suutnud takistada aeglasemalt kui paljud Aafrika riigid. Nüüd tekibki küimus, miks see nii on. Äkki me peaksime kõik kokku saama ja sel teemal arutama," selgitab Eesti HIV-positiivsete võrgustiku kommunikatsioonijuht Raul Lindemann, miks täna riigikogu ette mindi.

Vähemalt üks sõber tundub HIV-positiivsetel kõrgema võimu juures olevat. „Hommikul oli päris maru, aga praegu läheb ilm ilusamaks. Ilmselt taevataat otsustas, et HIV-positiivsetele peab paremad tingimused looma," muigab Lindemann.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis