Maailm

Rootsis oma kodus skeletiga seksinud naine anti kohtu alla (1)

ÕL, 22. november 2012 07:01
NAISNEKROFIILI KODUS: Rootsi politsei leidis Göteborgis inimluid kollektsioneerinud ja nendega seksinud 37aastase naise korterist põrandalt peaaegu terve inimskeleti ning külmkapist ja voodist veel kuus inimkoljut ja hulgaliselt -luid. Foto: Reuters/AFP/Scanpix
Rootsis Göteborgis esitati 37aastasele naisele ametlik süüdistus surnurahu rikkumises. Tema kodust leti üks peaaegu terve skelett, kuus koljut ja terve hunnik inimluid. Prokuröri sõnul seksis naine skeletiga, vahendab Bild Online.

Göteborgis elava naise kodus nähtu meenutas õudusfilmi. Politseinikud sisenesid korterisse naabrite vihje peale, et nad nägid naist aknast välja tulistamas. Enne seda oli ta hoovis mängivatele lastele rääkinud, et tal on kodus suur hulk relvi ja ka üks laip. Kui lapsed ta juttu ei uskunud, läks naine korterisse, tuli relvaga akna peale ja tulistas.

Samal teemal

"Ei mina ega minu kolleegid ole kunagi varem midagi sellist näinud või kuulnud," ütles ajalehele Expressen prokurör Kristina Ehrenborg-Staffas. Politseinikud leidsid läbiotsimisel palju nuge ja tulirelvi ning fotosid liiklusõnnetuste ohvritest. Kuid see polnud veel kõik. Põrandal lebas peaaegu terve inimskelett ning külmkapis ja mujal oli veel kuus koljut ja hulgaliselt inimkonte. Samuti leiti kaks CDd, mis olid pealkirjastatud "Minu nekrofiilia" ja "Minu esimene kogemus". CDde peal olid fotod, millel naine ennast skeletiga seksuaalselt rahuldab või lihtsalt koljut suudleb ja silitab.

Naine ütles politseinikele, et tulnuks nad nädal varem, oleksid nad kuue kolju asemel leidnud 20. Inimluude koguja võeti vahi alla ja talle esitati süüdistus surnurahu rikkumises. Kohus algab tõenäoliselt järgmisel nädalal.

Uurijad peavad võimalikuks, et kohtualune on tema korterist leitud inimluud ise surnuaedadest üles kaevanud. Naine eitab seda. Ta väidab, et on suur ajaloohuviline ja ostis kõik koljud ja kondid interneti vahendusel, osa neist Ameerika Ühendriikidest.

Küll on ta omaks võtnud skeletiga seksimise.

Psühhiaatriline ekspertiis naisel suuremaid kõrvalekaldeid ei tuvastanud. Ta on oma tegude eest vastutav. Naabrite sõnul elas naine väga üksildast elu, tal polnud ei sõpru ega tööd.

Prokurör nõuab kohtualusele surnurahu rikkumise eest kaks aastat vanglakaristust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee