Eesti uudised

GALERII: noortekonverentsil "Lahe Koolipäev 2012" valiti koolinoortele eeskuju (1)

Õhtuleht Online, 20. november 2012 19:41
Juba viiendat korda toimuva tänusündmusega tunnustatakse kooliõpilasi, kes on oma kaaskondlaste hüvanguks teinud tegusid, mis on mõjutanud positiivselt Eestimaa elu. Tänavu pälvis tiitli “Hea Eeskuju” Vanalinna Hariduskolleegiumis õppiv Jakob Rosin, kes on kaasasündinud nägemispuudega ning on oma tegudega eeskujuks ka nägijatele. Foto: Arno Saar
Üle-Eestilise konkursi "Hea Eeskuju" tiitli pälvis täna Vanalinna Hariduskolleegiumis õppiv Jakob Rosin, kes on kaasasündinud nägemispuudega ning on oma tegudega eeskujuks ka nägijatele.

Jakobit tunnustab riigikogu esimees proua Ene Ergma 1300 eurose stipendiumiga Rahvusooperis Estonia toimuval noortekonverentsil "Lahe Koolipäev 2012".

Juba viiendat korda toimuva üritusega tunnustatakse kooliõpilasi, kes on oma kaaskondlaste hüvanguks teinud tegusid, mis on mõjutanud positiivselt Eestimaa elu.

Jakobi osalusel loodi pimedate ja halvasti nägevate noorte skaudirühm. Lisaks sellele soovib Jakob parandada ühiskonna teadlikkust puudega noortest projekti "Pane oma meeled proovile!" kaudu.

Jakob kirjeldab, kuidas saab üks pime noor hakkama tänapäevases tehnoloogilises maailmas, mis on üles ehitatud eelkõige nägemismeelele.

Aktiivne noor mängib klaverit, tema kirgedeks on ujumine, kirjutamine ja luuletamine.

Vaata galeriid SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee