Eesti uudised

Ihar piiluja rahuldab end bussipeatuse juurde pargitud oma kaubikus (68)

ÕL, 26. oktoober 2012 07:01
VALGE BUSS, SEES PERVERT: Harku valla elanikud näevad seda sõidukit ikka ja jälle bussipeatustes, kui seal on tüdrukuid või üldse lapsi.Foto: facebook
Kohalikud on valda ja politseid teavitanud Harjumaal Tabasalus tegutsevast mehest, kes väikebussis istudes mööduvaid noori tüdrukuid piilub ja ennast seejärel tagaistmel rahuldab.

Väidetav pervert pargib oma valge väikebussi tavaliselt Osman Kebabi ette ja asub end üle tee olevas peatuses bussi ootavaid lapsi jälgides üsna avalikult rahuldama, räägib Tabasalu elanik Tiiu [kõik nimed muudetud] Õhtulehele. Tema sõnul on kahtlaselt käituvast mehest teadlikud vallavalitsus ja politsei, ka on bussipeatuses passivast tegelasest juttu Harku valla elanike Facebooki-lehel, kus inimesed oma tähelepanekuid jagavad.

Kai on seda bussi Tabasalus enda sõnul näinud viimase kahe aasta jooksul, samuti on ta seda märganud Tallinnas Õismäel Haabersti ringil bussipeatuse vastas. "Ta on kohal siis, kui rahvas ootab bussi, tavaliselt on rahva hulgas mõni neiu või lapsed," kirjutab Kai tabasalulaste FB-lehel. "Täpselt ei olegi aru saanud, kellest mees huvitub."

Elanikud ütlevad, et kuivõrd mees parkimisreegleid ei riku ja konkreetseid tõendeid tema vastu pole, siis ei ole midagi teha.

Polegi agressiivne, kuigi jätab sellise mulje

"Ükskord sattusin mööda sõitma, kui ta oli ilmselt "lõpetanud". Liinibuss lahkus peatusest ning tema hakkas ka liikuma, siis ma tagavaate peeglist jälgisin, kuhu ta sõidab, ja nägin, et ta keeras sisse teeotsast, kust läheb Rannamõisa lasteaia juurde. Võeh! Ei tea, kas ta elab seal või läks lapsi piiluma," kirjutab Kai.

Viimati nähti bussimeest Tabasalus 15. ja 16. oktoobril. "Helistasin just lapsele, kes praegu bussi ootab, ja küsisin, kas ta näeb sellist valget bussi seismas seal. Ja ta oli jälle olemas! Tavaliselt ta samal ajal ongi seal," kirjutas Kai 15. oktoobril.

Vallaelanik Merle ütleb, et see asi on Tabasalus kestnud juba kaks aastat. "Ilmselt siis pole eriti agressiivne inimene, kuigi välja näeb küll selline kandi moodi."

Tõnu on aga tegelasega vestelnud. "Koputamise peale ilmus kardinate tagant vene keelt kõnelev tüüp," räägib ta. "Küsisin, millega tegeleb. Vastas, et teeb tööd. Uurisin, kas ta vahib lapsi ja tüdrukuid. Ta oli väga ametis pea raputamise ja kõige ebameeldiva eitamisega. Lubasin politseisse teatada. Praeguseks on ta Osmani kõrvalt lahkunud. Mine võta nüüd kinni, aga eneserahuldamine sellisel kujul ei ole kindlasti aktseptitav!"

Tõnu lisab, et kui temaga rääkima minna, siis peaks vene keelt hästi valdama.

Politsei pressiesindaja Helen Uldrich kinnitab, et politsei on juhtumist teadlik. "Praegu saab öelda, et tegeleme juhtumiga, ja kui keegi tunneb, et tema suhtes on toime pandud süütegu, tuleb sellest teavitada politseid."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee