Maailm

Oh häbematust: hertsoginna tissipiltide avaldaja võrdleb Catherine’it Lady Gagaga! (19)

Katrin Pauts, 17. september 2012 07:00
VIHA JA ÄNG: Väidetavalt on oma ema printsess Diana hukutanud kõmufotograafe vihkav William Kate’i paljaid rindu kujutavaist fotodest rohkem ärritunud kui hertsoginna ise. Foto: REUTERS, AFP/scanpix
Et Briti kuningakoda ka millestki ei õpi – kui Prantsuse ajakiri Closer avaldas fotoseeria rinnahoidjata päevitavast hertsoginna Catherine’ist, tõttas õukond meediat juristidega ähvardama. Aga, nagu hiljuti prints Harry skandaaligi puhul, valati nõnda vaid õli tulle. Õhus on vihjed, et oodata on veelgi pikantsemaid pilte.

Kui ajakiri Closer avaldas reedel pikantse fotoseeria Lõuna-Prantsusmaal puhkust veetes paljaste rindadega päevitavast hertsoginna Catherine’ist, andis kuninglik abielupaar väljaande kohtusse. Meedia ees kohtukulli ja ähvardustega vehkimine tõotab sellega riskivatele kuulsustele alati kiiret kättemaksu. Kuigi Closer on fotod oma kodulehelt maha võtnud, tõttavad neid käsi hõõrudes avaldama teised väljaanded.

Samal teemal

Enne fotode eemaldamist jõudis Closeri peatoimetaja Laurence Pieau praalida, et neil on varuks veelgi pilte, mille kõrval seniavaldatu kahvatuvat: "Aga neid me siiski ei avalda. Mõni teine väljaanne võib seda aga teha." Mõistatuslik vihje veel intiimsemale pildiseeriale ärgitas kõmuportaale järeldama, et

Pieau peab silmas seksifotosid.

CNNi teatel avaldab Closeriga samasse meediakontserni kuuluv Itaalia klatšižurnaal Chi esmaspäeval samast fotoseeriast tervelt 26 lehekülge uusi pilte. Samuti ei kõhelnud üheksat suurt fotot avaldamast Irish Daily Star. Õukonna õuduseks jättis kõmuleht fotodel paljad rinnad isegi ruudutamata. Peatoimetaja Mike O’Kane põhjendab: "Hertsoginna ei erine ju teistest kuulsustest nagu Lady Gaga või Rihanna. Pealegi on pildid siivsad. Iiri rahvas tahab teada, millest kogu see kära – teenime oma lugejaid!"

Kuningliku paari juristid on mõistagi marus ja ähvardavad karistusega. "Kõik, kes pilte avaldavad, teenivad vaid üht eesmärki – põhjendamatult süvendada hertsogi ja hertsoginna kannatusi, kes lootsid sugulase kodus segamatult puhkust veeta," kommenteerib õukonna kõneisik, kelle sõnul pole tegelikuks ajendiks mingid "rahva huvid", vaid sulaselge ahnus.

O’Kane’i arvates peaks hertsoginna meediaga purelemise asemel kriitiliselt peeglisse vaatama: "Ta abiellus kuninglikku perekonda ja on üks enim pildistatud naisi kogu maailmas. Kui ta otsustab poolpaljalt aeleda rõdul, kus igaüks teda avalikult maanteelt näha võib, siis ei peaks ta praegu eriti imestama." Ka Closer on rõhutanud, et pildid on, tõsi, klõpsitud võimsa objektiivi abil, aga täiesti avalikust kohast.

Catherine hoiatas pidutsevat Pippat

Briti õukond, keda pärast prints Harry alastusskandaali tabas uus hoop, hertsoginna Catherine’i topless-fotod, hoolitseb, et see jääks viimaseks korraks – murelik hertsoginna on sõnad peale lugenud oma nooremale õele Pippale, kes pärast Ameerikasse kolimist meeste seltsis ohjeldamatult pidutseb. Ajakirja Life & Style väitel ei meeldivat Catherine’ile, et õde endast peolooma muljet loob ning ta kartvat, et Pippa häbistab sellega õukonda. Eriti kurja pilguga vaatavat igale Pippa lustimist puudutavale kõmulehepealkirjale kuninganna Elizabeth II.

Kate’i alastipildid ohustavad Halle Berryt

Halle advokaadid püüavad kohtule selgeks teha, et Nahlal on parem elada koos emaga Prantsusmaal, kuna sealsed kõmupiltnikud olevat kuulsuste vastu leebemad kui USAs.

Seega on hertsoginnaga juhtunu vesi vastaspoole veskile. Pariisis paparatsode eest põgenedes autoõnnetuses hukkunud printsess Diana juhtumit on Aubry juba kohtus kasutanud.

Samal teemal

02.04.2017
William ja Kate nõuavad Prantsuse ajakirjalt aktifotode avaldamise eest 1,3 miljonit Briti naela
17.08.2012
LÄHEB HULLEMAKS: pornosait pakub hiigelsummat Kate’i ja Williami seksipiltide eest
16.08.2012
Ka iiri leht avaldas Kate’i pildid! Peatoimetaja: ma käitun temaga nagu ükstapuha, millise kuulsusega!
15.08.2012
Hertsoginna Catherine’i alastipildid avaldanud ajakirja omanik on Silvio Berlusconi tütar!