2
fotot
NAGU SEITSME PEAGA LOHE? See foto on tehtud möödunud reedel, vasakpoolne aga eile, vahepeal värvi alla kadunud Edgar Savisaare peast on saanud kaks. (TAIRO LUTTER)

Eelmisel nädalal Tallinnas Narva maantee bussirajale värvitud linnapea Edgar Savisaare näo ja keskmist sõrme näitava käe sarnane kujutis oli esmaspäevaks värviga üle võõbatud. Eile hommikuks oli uuesti teele ilmunud kaks samasugust Edgari-kujutist.

Uurisime, kas ka aktsiaseltsis Linnatransport asfaldijoonis kuidagi jutuks on olnud ning kas bussijuhte võiks ehk kuidagi häirida üle tööandja pildil sõitmine. "Bussijuhtidel on muudki teha kui asfaldijoonistusi vaadata. Bussijuht jälgib liiklust ja teisi liiklejaid. Aga see küsimus ise on täitsa lasteaia tasemel," selgitas vastuseks pressiesindaja Sirje Roht.

Politseist kinnitati, et Savisaare kõrvaldamine Narva maan-teelt nende nõudmistega kuidagi seotud pole.

Kes asfaldijoonistuste ülevärvimist tellib ja kui palju see maksab ning kuidas sõiduteel sellist pilti nähes käituda, Tallinna linna pressiteenistusel eilse tööpäeva jooksul välja selgitada ei õnnestunud.

Hetkel veel laiema üldsuse ees tundmatuks jäänud kunstnikku ei õnnestunud Õhtulehel samuti tuvastada. Seni võib vaid ennustada, mitu pead ilmub asfaldile siis, kui ka kaks Savisaare kujutist sealt kaduma peaks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis