Tallinna linnavolinik Õnne Pillak annab linnapea Edgar Savisaarele üle mängujänese tuletamaks meelde, et tallinlased ei ole katsejänesed.Foto: Reformierakond
Toimetas Kristin Aasma 23. august 2012 21:20
Linnavolinik Õnne Pillak andis Reformierakonna fraktsiooni poolt täna linnapea Edgar Savisaarele üle meeleolukad mänguloomad, kollase ja halli jänese, mille kõhule on kirjutatud „Tallinlane ei ole katsejänes" ning seljale „BUS". Sellega tuletasid reformierakondlased linnavalitsusele meelde, et tallinlased ei ole katsejänesed, kelle peal korraldada arutuid eksperimente.

„Ei saa pidada kuidagi õigeks viimaste aastate linnavalitsuse eksperimente, näiteks tänavate pimendamisega, tasulise parkimisala laiendamisega Kalamajas või viimast, suviste ööde varjus tehtud liikluskorralduse muudatusi Kesklinnas, mis on põhjustanud palju segadust ja meelepaha," märkis Õnne Pillak.

Linnavolinik kutsus linnajuhte ja volikogu liikmeid üles alanud hooajal rohkem inimesi kuulama ja nendega koostööd tegema.

„Tallinna inimesed ei ole katsejänesed, kelle peal katsetada läbimõtlemata plaane, nagu juhtus sel suvel bussiradade juurde joonimisega," sõnas ta.