Eesti uudised

Savisaar sai linnavolikogu reformierakondlastelt kingiks „katsejänesed" (17)

Toimetas Kristin Aasma, 23. august 2012 21:20
Tallinna linnavolinik Õnne Pillak annab linnapea Edgar Savisaarele üle mängujänese tuletamaks meelde, et tallinlased ei ole katsejänesed.Foto: Reformierakond
Linnavolinik Õnne Pillak andis Reformierakonna fraktsiooni poolt täna linnapea Edgar Savisaarele üle meeleolukad mänguloomad, kollase ja halli jänese, mille kõhule on kirjutatud „Tallinlane ei ole katsejänes" ning seljale „BUS". Sellega tuletasid reformierakondlased linnavalitsusele meelde, et tallinlased ei ole katsejänesed, kelle peal korraldada arutuid eksperimente.

„Ei saa pidada kuidagi õigeks viimaste aastate linnavalitsuse eksperimente, näiteks tänavate pimendamisega, tasulise parkimisala laiendamisega Kalamajas või viimast, suviste ööde varjus tehtud liikluskorralduse muudatusi Kesklinnas, mis on põhjustanud palju segadust ja meelepaha," märkis Õnne Pillak.

Linnavolinik kutsus linnajuhte ja volikogu liikmeid üles alanud hooajal rohkem inimesi kuulama ja nendega koostööd tegema.

„Tallinna inimesed ei ole katsejänesed, kelle peal katsetada läbimõtlemata plaane, nagu juhtus sel suvel bussiradade juurde joonimisega," sõnas ta.

Samal teemal

19.07.2012
Jaak Juske: Tallinna transpordimuudatused tehakse kiirustades ja poolsalaja
18.07.2012
Transpordiamet sulges vanalinna tänava betoontõketega
11.07.2012
OOTAMATU MUUDATUS: Tallinnas muutus sõidurada bussirajaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee