Eesti uudised

Eesti tippdisainerid kogunevad Tartusse 

Õhtuleht Online, 8. august 2012 10:28
9. augustil kell 15.00 algab Tartu Loomemajanduskeskuse hoovis (Kalevi 15) kaks päeva kestev Eesti moe- ja ehtekunstnike ning tootedisainerite loomingule pühendatud disainiturg.

"Meil on väga hea meel, et Eesti tippdisainerid on leidnud aega tulemaks Tartusse oma loomingut tutvustama ja müüma", selgitab Disainituru üks korraldajatest Kalle HT partner Raul Ennus. "Ka peame kiitma toetuse eest Tartu Loomemajanduskeskust, tARTuffi ja Tartu Muusikanädalat. Ootame kõiki huvilisi Disainiturule, sest lisaks tavatoodetele on müüki oodata ka eriti "ilusate" hindadega disainerloomingut!". Lisaks toimuvad Disainituru raames ka mitmed kaubamärkide ja toodete tutvustused ning esitlused.

Disainiturul on esindatud moekunstnikud KalleHT, Xenia Joost, Varkki, Nymf Moestuudio, Scheckmann, Marimo Fashion, ehtekunstnikud Be Lucky, Kristel Sergo, Siret Roots, Hr. Aprill, Wise Style Accessorize ning tootedisainerid Trükimuuseum ja Evelini moesalong. Mitmed osalevad disainerid on tuntud ka rahvusvaheliselt, nt Xenia Joost, Kalle HT, Varkki, Nymf Moestuudio.

Disainiturg on avatud 9. ja 10. augustil 15.00 - 21.00 Tartu Loomemajanduskeskuse hoovis (Kalevi 15) ja toimub paralleelselt tARTuffi, Tartu Muusikanädala ja Kirjandusfestivaliga Prima Vista.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee