"Meid on viidud tarbimiskultuuri. Me ootame euroabi, me ei liiguta lillegi ilma, et meile makstaks. Kuid on üks kuldne reegel: tasuta lõunaid pole olemas. Ja tarbiv inimene peab maksma. Kui ta ei maksa oma tööga või hüvede loomisega, siis ta maksab oma isiklikus energias," kirjeldab maag Hannes Vanaküla süsteemi, millega tema väitel käib juba pikemat aega inimeste teadlik nõrgestamine.

Sensitiivid hoiatavad, et energiavampiir laseb oma ohvrist lahti alles siis, kui ohver on surnud. Üks ohtliku olevuse käest eluga pääsenud naine pihib oma üleelamistest. Kas siis on rohtu energiavampiiride vastu? Loe, mida teha, kui su parimast sõbrast saab luupainaja.
Energiavampide tegevus kannab Vanaküla sõnul vilja, sest ohvritest puudust polevat. "Ega minagi energiatõmbajatest puutumatuks jää, mind püüavad juba süsteemid. Mind tahavad alla neelata põhiliselt usuorganisatsioonid, olen nende jaoks nagu suur tort. Inimestest energiavampiiridega saan aga väga hästi hakkama," kinnitab Vormsi juurtega maag.

Ühtlasi lubab maag kõigil energiavampiiridest skeptikutel oma usus rahulikult edasi elada, kellegi tõekspidamisi polevat mõtet väänama hakata. Vanaküla sõnul tervendajana annab ta loomulikult teistele energiat. "Kuid ma valin, kellele seda anda." Maag väidab, et maapealses arenguruumis areneb kõik, ka energiatõmbajate tegevus.

Vampiiriks ei sünnita, vaid saadakse

Vanaküla väidab, et ükski inimene ei sünni maailma biovampiirina. "Energiavampiiriks saadakse, kui müüakse oma hing äri- või usumaailmale maha ehk siis illusioonide maailmale. Kes illusioonide maailma kummardab, on Hannes Vanaküla hinnangul tõeline parasiit. "Ta värbab inimesi, kes hakkavad pumpama energiat teistelt inimestelt ja toidavad sellega äri- ja usumaailma." Maagi hinnangul on biovampiiride areng seotud otseselt illusioonide maailma arenguga.

"Biovampiir ei tee oma vargusi teadlikult, vaid pigem alateadlikult. Tema tegevust juhib otseselt illusioonide maailm. Me näeme väga selgelt, kuidas iga päev illusioonide maailm haarab meid enda võimusesse. Seda on näha panganduses, poliitikas, äris ja moes."

Paluks Vanakülalt konkreetseid näiteid? Maag ütleb, et üksik­indiviidil pole mõtet ärihaidega sõtta minna. Teiselt inimeselt võib energiat saada mitut moodi. Teda sõimates ja mõnitades, nii et ohvril tõuseb vererõhk ja pulss hüppab lakke. Kui inimene nutma pannakse, paiskab ta pisaratega välja positiivset energiat, mida vampiir omastab. Sageli käituvad energiavampiirina sugulased ja vanavanemad või head tuttavad. Nad ei mõnita, vaid löövad su auti kas haletsemise või liigse targutamisega.

Sageli toimivad vampiirina ülemused. Ohvriks valitud alluvad saavad kuulda etteheiteid ja alandamist ka siis, kui nad on endast andnud parima. Energiaülekanne toimub ja ülemus on endaga ülimalt rahul.

Telefonivampiirile saab vastu hakata

Näide elust: elumuredest häiritud naine oma sõbrannale asu ei anna, helistab hommikul, õhtul ja vahel koguni öösel. See muudkui kuulab ja lohutab. Lõpuks on õnnetul naisel elu korras, aga sõbrannal on kõik halvasti – ei armastust, raha ega tervist. On see võimalik, et vampiir saab õnnelikuks teise arvelt ja rollid justkui vahetuvad?

Täiesti võimalik olevat maagi sõnul, et vampiir saab õnnelikuks teise inimese arvelt: "Vampiir toitubki teisest inimesest. Terve inimene toitub looduse ilust. Hinge mahamüüjal, illusioonide elanikul, puudub kontakt inimestega ja ta peabki toituma teistest."

Maagi soovitus sellele naisterahvale: siin ei aita midagi muud, kui sõbrannast lahti ütlemine.

Vanaküla selgitab telefonivampiiride tegutsemist, nende tehnika olevat äärmiselt lihtne. "Ta muudab pidevalt enda emotsionaalset häälestust. Näiteks, ta hakkab hästi vaikselt rääkima, nii et pead pingutama, et teda kuulda." Teine variant olevat aga see, et hääl telefonis solvab sind ehk puudutab sinu veapunkte. Või siis armastab kehtestada vestluse reegleid, määrab, mida tohib öelda, mida mitte.

Kus on lahendus? "Lahendus on lihtne. Sa ei lähe lihtsalt vampiiriga kaasa. Kui tema hääl on surev, sa mitte ei pinguta, et teda kuulda, vaid nõuad temalt selget väljendust. Solvava vampiiri vastu aitab ainult üks. Kaotada endas veapunktid ja kompleksid. Reeglitekehtestaja puhul sa lihtsalt ei allu ta reeglitele."

Sensitiiv: biovampiir laseb oma ohvrist lahti alles siis, kui ohver on surnud

Energiavampiiride teemal on palju skeptikuid – mida te udutate, keegi ei saa midagi ära võtta, kui te ise seda ära ei anna. Ometigi on sensitiiv Tiit Vasmanni sõnul juhuseid, kus energeetiliselt tühjaks tõmmatud inimene kaotab kõik – töökoha, tervise ja lõpuks iseennastki.

Energiavampiiride teemat on aastaid kedratud ja sel on tiba halb maine nagu litsakal naisel. Ent sensitiiv Vasmann soovitab skeptikutel oma keelt talitseda: "Kuni inimene ise pole omal nahal kõike seda läbi elanud – jõud kaob niisama heast peast, kõik haigused võtavad võimust ja mingit otsest põhjust ei ole, miks see nii järsult minema hakkas – senikaua selle probleemi üle naerdakse."

Kes aga kas või korra on vampiiri haar­meid tunda saanud ja surmapainest lõpuks õnnestunud vabaks saada, sellel kaob Vasmanni sõnul igasugune soov skeptikutega kaasa naerda: "Elu on kordi tõestanud, et vampiiri ohvriks võivad kergesti langeda ka need, kes energianäppamisse absoluutselt ei usu."

On viimase viie aastaga energiavampirismi osas ka muutusi – internetiavarustes liigub igasugust "sodi", inimesed on varasemaga võrreldes palju targemad. Aastal 2012 osatakse ennast kaitsta, aga osatakse ka rünnata.

Energiavampiiride rünnakud on muutunud tihedamaks. Tingitud on see mitmest järjestikusest väga raskest aastast, inimeste energiasüsteem on tänu sellele nõrgemaks muutunud. Need inimesed, kellel oli rohkem probleeme enda hoidmisega, on muutunud biovampiirideks teistele, kellel energiaväli on tugevam.

Kuidas energia tõmbamine käib – kas on tegemist ahelreaktsiooniga, kus üks ja sama inimene võib olla nii ohver kui ka vampiir? Üks toitub teisest, teine kolmandast.

Tavaliselt siiski ei ole sellise ahelaga tegemist, kuigi jah, jäädes väga suurde energiavaesusesse, hakkab õnnetu inimene abi otsima. Tegemist on tahtmatu vampirismiga, kus saades mingigi abi, laseb ründaja kohe oma ohvrist lahti ja üritab uuesti ise oma eluga edasi minna. Põhilised ründajad on siiski tahtlikud vampiirid, kes siis ei oska või ei taha oma energiat täiel määral kasutada.

Kuidas saab ennast vaimse vampiiri eest kaitsta? Üks tark mees rääkis suvelaagris, et tuleb naeratada ja ründaja mõttes põrgusse saata. Teatavasti vahemaad pole takistuseks, kui kord juba side on "aku" ja "toiteallika" vahel loodud.

Biovampiir laseb oma ohvrist lahti alles siis, kui ohver on surnud. Kolimine kaugemale või põgenemine selles olukorras ei aita, vampiir tuleb ilmtingimata "läbi raiuda". Täpsemalt see nähtamatu niit, mille kaudu vampiir oma ohvrilt energiat imeb, tuleb purustada teatavate energeetiliste võtetega ja ainult nii saab vampiiri ohvrit päästa.

Naerdes ja vampiiri põrgusse saates võib saavutada kõigest hetkelise rahulduse – aga ma sain nüüd talle ära öelda! kuid tegelikkuses see ei aita.

Töö juures segunevad erinevad energiad, pingeolukordades on saakloomad, on ohvrid. Energeetiline töövõimetus on paratamatus, selle vastu polegi rohtu?

Energiavahetus on töökaaslaste vahel aktiivne. Mida suurem seltskond, seda rohkem on võimalusi, et keegi ei ole osanud ennast kaitsta ja langeb ka vampiiri rünnaku ohvriks. Tegelikult on see sõna "rünnak" natuke vale, ta ei ründa, ta vaikselt haagib ennast külge ja lihtsalt tõmbab energiat ära.

Normaalses olukorras ei muutu siiski keegi vampiiriks, tegemist peab olema mingi tõsisema haigusega või on see keegi juba sündides selline, kes ei taha iseenda olemusega tööd teha.

Kas ohver ja ründaja võivad omavahel sõbrad olla? Või on koguni vastupidine võimalik – ohvrist ja ründajast saavad kunagi head sõbrad?

Väga tihti on isegi nii, et parim sõber on osutunud vampiiriks oma sõbrale, seda ise aimamata. Ma pole veel kordagi kuulnud või siis näinud, et pärast ohvriks saamist oleks vampiir ja tema ohver sõbrunenud. Ohver võib mingiks ajaks tõesti muutuda tahtmatult vampiiriks, kuid päris julma vampiiri temast ei saa kunagi.

Kes vajavad rohkem lisaenergiat, kas naised või mehed ja miks?

Tegelikult vajavad nii mehed kui ka naised ühepalju energiat, välja arvatud juhul, kui naine on rase. Sel ajal on naisel suurenenud energiavajadus, kuid see ei tähenda kohe kuidagi, et ta nüüd muutuks energiavampiiriks. Normaalne, et siis aktiveeruvad vajalikud kanalid, mis aitavad raseduse ajal toime tulla suurenenud koormusega.

Ekslikult on arvatud, et ka närvipinge või stress nõuavad inimeselt rohkemat energiat. Tegelikkuses on see siiski vastupidi. Närvipinge või stressi ajal on ka energiasüsteem passiivsemas olekus ja see ei tingi suurenenud energiavajadust.

Kooselus on nii, et kord võtab mees naiselt energiat, siis naine mehelt. Oma lapsi ja vanemaid potsutame pidevalt. Kas selline vabatahtlik energiavahetus teeb andjale head, st ta saab teistele jagatu arvelt energiat juurde?

Me oleme pidevalt energiavahetuses nii oma lähedaste kui ka ümbritsevaga. See teeb meile kõigile ainult head ja aitab hoida meie enda energiasüsteemi korras. Loomulikult on energiavahetus suurem ema ja laste vahel, samuti pereliikmete vahel. Mehed on selles mõttes passiivsemas osas, nemad nii tihedas energiavahetuses oma lastega ei ole.

Milline on kõige ekstreemsem olukord sinu praktikas, kus vampiir on ohvri kallal "maiustanud"?

Kõige julmem olukord, mida on minul sensitiivina tulnud lahendada, oli selline: väike laps, kui mu mälu mind nüüd ei peta, siis viieaastane ja tema kasuisa, kes siis osutuski selle väikse lapse jaoks vampiiriks. Õnneks hakkas ema kahtlustama, et midagi on valesti, kirjutas ja kui sai järgi vaadatud, siis ka vampiir sai kõrvaldatud. Pärast lapsele kaitse pealepanemist astus võõrasisa lihtsalt ilma midagi selgitamata minema, seega sain tahtmatult abielulõhkujaks.

Tunned sa tänaval või seltskonnas olles vampiiri ära, kui ruttu ja mille järgi?

Vampiiri võib tegelikult kaunis kergelt ära tunda nii tänaval kui ka seltskonnas, silmavaate, hoiaku või siis käitumisstiili järele. Ma igaks juhuks ei hakka neid siin kirja panema, muidu võib juhtuda, et hakatakse ka süütuid kahtlustama ja siis ka süüdistama, see aga on täiesti väär käitumine. Vampiiridega võitlemine või nendega tegelemine jäägu ikkagi nende hooleks, kes on natuke ennast sel teemal harinud ja teavad, mida ja kuidas teha.

Millest tunned, et vampiir on kallal?

"Rohmakas algeline vampiir tekitab oma ohvris peavalu, nõrkustunnet ja isegi minestust. Professionaalse vampiiri tegevust me ei märka," kinnitab Hannes Vanaküla, et sageli peab ohver oma ründajat väga heaks ja tubliks inimeseks.

Aga millegipärast temaga kontakteerudes kaob äriõnn, tekivad abikaasaga tülid, ei tule enam järelpõlve või siis kaasnevad muud ebameeldivused, mis võtavad eluisu.

Kas vampiiri vastu on kaitset? Vanaküla sõnul on vampiiri vastu väga lihtne kaitse: "Sa pead olema vastik inimene. Käitud temaga ebamoraalselt, jõhkralt. Kui vampiir peab sind halvaks, siis ta võtab oma "lohvi" su küljest ära."

Peale selle: kui inimene pole tarbivas pooles, vaid alati andvas pooles, siis on vampiiril tema külge raske end haakida. Loov inimene energeetiliselt särab, kuid särav inimene põletab vampiiri. Andvas pooles inimene teostab ennast laitmatult.

"Kui inimene hakkab tegema tööd ehk siis midagi looma teiste meeleheaks, siis see ei ole andev pool. See on enesepettus. Selline inimene on vampiiride lemmiktoit."

Paljud inimesed kasutavad energeetiliseks laadimiseks mitte niivõrd sensitiivide abi, vaid käivad looduslike energiakoonuste juures. Eesti energiakoonuste asukohad on märgitud erilisel kaardil, sealt on näha, et neid kohti on päris palju. Tarvitseb vaid uurida, kus paikneb lähim energiakoonus, et seal siis vajadusel käia ennast energeetiliselt laadimas.

Kolleegi särava naeratuse taga varjas end koletis

Ene (39) töötas koolis üle 10 aasta. Naine räägib, et tervis läks lõpuks nii käest, et tal oli töölemineku ees hirm: süda puperdas, vererõhk oli laes. Ei aidanud ka arsti kirjutatud rohud. Et energiavampiiriga võiks tegu olla, selle peale Ene ise ei tulnud.

"Lugesin sellest alles mõni aeg hiljem, kui ma selles koolis enam ei töötanud."

Ene räägib, et koosolekutel ja õppenõukogude aegu istusid nad kuidas keegi kellegi kõrvale juhtus. "Mõnel koosolekul märkasin, kuidas selle tunni-poolteise jooksul tabas mind loidus ja kummaline väsimus ja tunne, et ma kohe kukun kokku. Mõnikord hakkas pea ringi käima, vahel oli lihtsalt paha olla." Taastumine võttis aega. Ajapikku Ene märkas, et jõukadu ja apaatsus tekkis siis, kui istusin just ühe kindla kolleegi kõrval.

"Kolleeg oli rõõmsameelne, alati energiast pakatav. Tal oli kombeks hommikuti esimesele ettejuhtuvale midagi teravat nähvata ja seejärel särav naeratus näole manada. Millegipärast valis ta selleks mind." Lõpuks kiskus asi inetuks, sest ohver pidi taluma avalikku alandamist ja kolleeg suutis ka õpilased tema vastu ässitada. Ene lisab mõtlikult, et tema lahkumise järel on ründajal uus ohver, kellele võib ainult kaasa tunda.

Kes on energiavampiir?

Energiavampiir on inimene, kelle enda loomulik energiaringe auraväljas on häiritud ning kes tõmbab teistelt inimestelt kas tahtlikult või ka tahtmatult energiat, et parandada enesetunnet ja ellu jääda. Energiavampiirid haagivad ennast sagedamini just hinge­trauma üle elanud või kergesti haavatava inimese külge.

Inimtüübina on energia­vampiirid enamasti põlastavad, enesekesksed ja omakasupüüdlikud. Oma eesmärkide saavutamiseks on nad kõigeks valmis ja rohkemakski veel.

Jaga artiklit

1 kommentaar

V
valgustunud noormees  /   13:29, 13. dets 2013
7kuud olen juba talunud psüühilist vampirismi ja terrorit, sellest 4 kuud teadlikult, enne seda olin tugev, terve, rõõmsameelne inimene.
ma alustasin mediteerimisega veidi üle aasta tagasi ning ma sain vampiiridest lahti tänu aurakeha tugevdamisega, särava energeetikaga. ma olen tundnud , mis tunne on olla vaba. vampiiril ei õnnestunud enam minult energiat saada ning ta julmalt hakkas mind ründama, mind lõhkuma, mu eeterkeha on katki ning see võtab kõvasti vaeva, energiat ning aega, et oma eeterkeha taas korda saada, ainult , et järgmine päev uuesti rünnatud saada. viimased 4 kuud ma veritsen iga päev energiast tühjaks. Mul on selle tõttu olnud juba korduvaid tervise rikkeid: maksa,neerude puudulikkus, südame häireid (infarkti lähedal). ma valutan igalt poolt, lipiido on nullis, näost pidevalt ära( kahvatu, silmaalused sinised), söögiisu, mis mul varem oli väga terve on nüüd kadunud. ma olen ise projektor, mitte generaator tüüpi inimene ning energia saamine loodusest on kõvasti raskendatud enda tervisliku anomaalia tõttu. ma olen proovinud kõike! meditatsioonidest kristallideni välja, aga mind ikkagi imetakse tühjaks. ma näen nii palju vaeva enda energeetika üles ehitamisega, aga mida rohkem ma vaeva näen, seda hullemini mind rünnatakse. Ma nüüd pean juba igapäev medteerima, et elus püsida. suure tõenäosusega tegeletakse siin mingitsorti musta maagiaga, sest ma vahepeal näen mustasid orbe nende ümber ning olen kuulnud neid rääkimas mingis ladinakeelses või taolises keeles omaette. Ma isegi võtsin ühel kahest vampiirist kraest kinni ning ütlesin otse talle, et ta oma jama ära lõpetaks, aga olukord ainult kergelt muutus pärast seda ning mingi aeg hiljem läks veel hullemaks. Ma vajan kõrvalist kogenud abi, sest mul endal lihtsalt pole energiat ega mahti midagi teha enam, Ma palun väga mõne nõia või ravitseja abi, kes oskab mind aidata selles situatsioonis. PS: need psüühilised rünnakud on nii tugevad, et tekitavad paanika rünnakuid, tugevat füüsilist, emotsionaalset ja vaimset valu ja jätavad mu nahale väikeseid veriseid jälgi, mis näevad välja nagu mao või ämbliku hammustus. ma olen siiamaani võtnud seda kui enda vaimse arengu praktilist osa, aga see läheb liiga hulluks kohati, ma ei jõua enam kannatada ning olen piisavalt meeleheitel, et otsida neti teel abi, äkki keegi hea spetsialist sattub saatuse tahtel sellele kommentaarile ning oskab mind aidata või vähemalt anda nippi, juhiseid, et kuidas ma nende vastu saan. mu e-mail on lcaires@hot.ee

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis