Rein Kilk (Aldo Luud)

Sõudmise olümpiafinaalis tekitas neljapaadi neljas koht Eesti delegatsioonis vastakaid tundeid. Eesti Sõudeliidu president Rein Kilk nimetas tulemust pettumiseks, EOK juht Mart Siiman peab aga tulemust positiiseks.

"Sportlase jaoks on neljas koht kõige hullem. Midagi kehvemat juhtuda ei saa. Ei oleks seda uskunud," väljendas Kilk oma pettumust.

"Olin medalis täiesti kindel. Mai lõpus arvasin, et võidame kulla," avaldas Kilk ning lisas, et seni olid neljapaadil võistlevad Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsa olulistel võistlustel - EMil ja olümpia valikregatil - maksimumi andnud ja edukad olnud.

"Kas taktika oli vale? Kõik panid alguses punni põhja, allatuult seda vahet järele ei võta. Oleme löödud mehed."

Eesti Olümpiakomitee juht Mart Siiman ei ole nõus, et neljas koht on halb. "Tunded on vastuolulised. Kõik tulime vaatama medalisõitu, aga kui ratsionaalselt vaadata, siis neljas on suurepärane."

"Rahuneme maha! Ei vasta tõele, et neljas koht on kõige viletsam. Spordis on iga koht tähtis. Mina pole pettunud. Eestlastel ei ole põhjust nutta. Lisaks on olümpial veel Kanteri võistlus tulemas ja olümpia jätkub," lohutas Siiman 

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis