Pokker

Valitsevat Eesti pokkerimeistrit süüdistatakse pettuses (1)

Õhtuleht Online, 11. juuni 2012 12:41
2012. aasta Eesti pokkerimeister Madis Erit.Foto: Kairit Leibold, ee.pokernews.com
Mai lõpus lahvatas Eesti pokkerikommuunis viimase kahe nädalaga aina tõsisemalt hoogu koguv skandaal, mille peategelaseks ja antikangelaseks on valitsev Eesti pokkerimeister Madis Erit.

Lugu sai alguse juba eelmise aasta lõpus, mil Madis küsis PokerNews.ee ja Pokkeriprod.com foorumis 5000 eurot steiki netiturniiride mängimiseks, kirjutab ee.pokernews.com. Hea reputatsiooniga, aktiivsel ning võimekal mängumehel ei tekkinud investorite leidmisega mingeid probleeme ning diil läks jaanuaris käima.

Mõne aja pärast aga ilmnes, et mäng kulges kahjumlikult, selleks antud raha kasutati investorite hinnangul ebamõistlikult ning neile ei jagatud oma tegemiste kohta piisavalt infot. Paraku olid diili tingimused fikseeritud väga umbmääraselt ning selles osalenud investorid olid sisuliselt nõustunud äärmiselt kaootilise punktiga "Mängin kõike, mis ise tahan aga mõistuse piires.".

Seejärel alustasid mitmed investorid iseseisvat uurimist ning tänaseks on Madis Eritit tabanud juba hoopis tõsisemad süüdistused, kus teda kahtlustatakse muuhulgas tahtlikus valeandmete esitamises oma seniste mängutulemuste kohta, mitme konto samaaegses kasutamises ning chipdumpingus. Erit pole süüdistusi kommenteerinud.

Loe uudise täisteksti Pokernews.ee lehelt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee