Eesti uudised
Õhtulehe video!

Silver "Kiir" Meikar: "Inimesed on kasutanud kõiki võimalusi, et rünnata mind ja mitte tegeleda teemaga." (47)

Viljar Voog, 10. juuni 2012, 18:12
Kui Silver Meikar astus Reformierakonna kevad-suvisel üldkogul kõnepukki märkis teda jälginud riigikogu liige Valdo Randpere „Johr Adniel Kiir", tõmmates paralleele Oskar Lutsu kuulsa tegelasega. Meikari arvates on taoline isikustamine väga ohtlik, kui tuleks rääkida asjast.

„Ta meenutas Kiirt oma ülikonna ja kõnnakuga. Kevade filmi näinud inimesele tuli selline meelevaldne võrdus pähe," selgitas Valdo Randpere, miks ta Meikarit kui Kiirt kirjeldas.

Mees loodab siiski, et tal on veel olemas koht Reformierakonnas: „Ma loodan, et see muutub ajas. Praegu on ainult kolm nädalat möödunud ja see isiklik emotsioon ei ole kadunud. Ma arvan, et poole aasta pärast on olukord selline, kus vaadatakse tagasi ja öeldakse, et väga hea. Väga hea, et selline teema üles tuli, väga hea, et selline võimalus tekkis erakonda paremaks muuta."

Meikari sõnul loodab temagi, et prokuratuur töötab kiirelt ja tema sõnad saavad kinnitust. „Olen nõus Andrus Ansipiga, kes ütles, et mida kiiremini õiguskaitseorganid tõe välja selgitavad, seda parem on see erakonnale kui ka riigile."

Ansipi sõnul saab alles seejärel teha otsuse, kas või kes peab Reformierakonnast lahkuma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee