Eesti uudised

"Praegu on mu elus üks rängimaid perioode." (109)

SIIM RANDLA, 5. juuni 2012 07:00
Täna on Järvi optimistlik ning loodab terviseprobleemi seljatada. Foto: Teet Malsroos
"Praegu on mu elus üks rängimaid perioode," tunnistab riigikogu liige Raivo Järvi, kelle pühapäevane raadio otsesaade tuli ootamatult katkestada valuvaigistite kõrvalnähtude tõttu.

Juba aastaid on Raivo Järvi juhtinud Kuku raadios pühapäeviti saadet "Onu Raivo rännakud".

3. juuni saade tuli aga kahjuks umbes tosin minutit enne lõppu katkestada. Nimelt oli Raivo Järvil raske hääldada keerulisemaid võõrsõnu ja nimesid.

"Praegu on minu elus üks rängimaid perioode," räägib reformierakondlasest riigikogu liige Raivo Järvi teda tabanud terviseprobleemist. Ta võitleb oma tervise eest.

Samal teemal

Kuna tol päeval oli valu tugev, võttis Järvi sisse ilmselt liiga suure annuse rohtu, millel on paraku ka kõrvalmõjud. Sellised, mille puhul ei soovitata autoga sõita ja mis võivad mõjuda uimastavalt. Täpsemalt ei soovi küll Järvi oma tervisest rääkida, kuid peab vajalikuks selgitada siiski, miks ta saate katkestas.

Saatesari "Onu Raivo rännakud" on meelelahutuslik ja informatiivne kogupere saade, mis viib kuulajad loomariiki, eksootilistesse maadesse ja erinevatesse ajastutesse.

2009. aasta intervjuus Kuma raadiole on Järvi öelnud, et saatesari "Onu Raivo rännakud" käib juba aastast 1991, kui Kuku raadios leiti, et võiks olla oma lastesaade. "Algul oli tavaline lastesaade, kus võtsime mõne teema arutada, vahel olid head sõbrad Justamendist Toomas Lunge ja Jaan Elgula abiks. Aga lõpuks jäin omaette ja nii vaikselt kasvas saade üle täiskasvanute saateks," rääkis Järvi lisades, et kogub saate tarbeks materjali lugedes ja ka reisides. "Siin on tihti abiks välislähetused riigikogulasena, sest leian reisidelt tihti huvitavat materjali, mida Eestis veel ei ole," ütles Järvi Kumale 2009. aastal.

Samuti kinnitas siis Järvi, et naudib otseeetrit. "Niimoodi koolipoisi kombel seda materjali eetris vastates jääb ta mulle ka endale paremini meelde. Ma saan ise kogu aeg targemaks – sellepärast pole ma seda kunagi ka katki jätnud. Isegi mitte siis, kui sponsorit pole olnud ja olen pidanud seda tasuta tegema," rääkis Järvi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee