Elu

Kertu Jukkum lõpetas ülikooli (1)

Leemet Prits, 1. juuni 2012, 07:03
 Marko Söönurm
"Bakalaureuse kraad kindlustab tänapäeval eelkõige laiema silmaringi, nii et poliitikuks ega ametnikuks hakkamist ma ei plaani," naerab raadiohääl Kertu Jukkum , kes lõpetas ülikooli bakalaureuseastme kõrgeima hindega.

Ülikooli lõpetamine ei läinud siiski libedalt. "Kuigi kõik ained olid ammu läbitud ja ainepunktid koos, sain lõputöö kirjutatud alles nüüd, pärast kolmeaastast viivitust. Vahepeal oli töid ja tegemisi liiga palju ja nii ei suutnud lõputöö kirjutamisele keskenduda," räägib ta. "Väga raske oli pärast kolmeaastast pausi taas tagasi kooli minna, et lõputöö valmis kirjutada: akadeemiline keel oli meelest läinud, kontentanalüüsi läbiviimine ja vajamineva kirjanduse autorid ununenud."

Kertu lõputöö teemaks oli "Keskerakonna meediakajastus väljaandes Postimees valimiseelsel perioodil", teisisõnu uuris ta Postimehes ilmunud Keskerakonna poliitilist kommunikatsiooni viimaste riigikogu valimiste eel. Tegelikult alustas Kertu haldusjuhtimise õpinguid, kuid kuna õppekorraldus Tallinna Ülikoolis vahepeal muutus, lõpetas ta hoopis riigiteaduste eriala Riigiteaduste Instituudis.

Sügisest plaanib ta edasi õppima minna, et omandada ka magistrikraad. "Aga seda küll mõnel teisel erialal."

1 KOMMENTAAR

j
ja 14. november 2018, 06:43
jep

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee