Eesti uudised

Ligi Meikarist: palganumbriga eksisin, aga ma ei valetanud! (46)

Toimetas Karoliina Vasli, 31. mai 2012, 12:43
Jürgen LigiFoto: TAIRO LUTTER
"Soe sõna kaasa, see on hoolitsemine ja hoolimine," põhjendas rahandusminister Jürgen Ligi täna oma eilset teravat sõnavõttu, kust jäi mulje justkui oleks Reformierakond Meikarile magusa töökoha hankinud, mille peale too siis partei reetis ja riikliku kuriteo toime pani.

Ligi seletas täna valitsuse pressikonverentsil, et teda mõisteti valesti. Eile väitis ta, et Meikarile organiseeriti töö inimõiguste instituudis, kus Meikari kuupalk on suurem kui saadikul riigikogus. "Eksisin palganumbriga, ma pole valetanud," tunnistas Ligi täna. Ta seletas, et teda oli valesti informeeritud.

Seda Ligi aga eitas, et Reformierakond käskis instituudi juhil Mart Nutil Meikari tööle võtta. Tema sõnutsi Meikarit vaid soovitati sellesse ametisse, see olevat igati normaalne. "Instituudi enda tegevusse pole me kuidagi sekkunud," rõhutas ta. "Soe sõna kaasa, see on hoolitsemine ja hoolimine! Ei midagi lubamatut," rääkis Ligi, kuidas parteikaaslastele kaasa elatakse.

Mis puutub riiklikku kuriteosse, siis Ligi sõnul mõistsid ajakirjanikud teda valesti, tema kontekst olevat olnud hoopis teine. Ligi ütles ka, et eilne sõnavõtt tuli ka emotsiooni pealt. "Peale sügavat pettumust." 

Samal teemal

31. mai 2012, 14:57
Meikar: erakond ei "hoolitsenud" mind tööle
31. mai 2012, 06:57
Ligi tembeldas parteide salaskeemid avalikustanud Meikari riiklikuks kurjategijaks

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee