Elu

Selgeltnägijad: Ott jõuab esimestehulka või lõpeb tema lend juba täna õhtul (73)

Kais Allkivi, 24. mai 2012, 07:00
 Edgar Salm
Kes ennetesse usub, saab kergendatult hingata, sest loosiõnn paistab tänavu meie poolt olevat: alates 2008. aastast, kui Eurovisioni poolfinaale on kaks, on Eesti laul esimeses poolfinaalis võisteldes põrunud, teisest poolfinaalist aga alati edasi pääsenud. Ent mida kõnelevad planeetide seis, numbrid ja Oti energiaväli?

Selgeltnägija Kristi: meie laeks jääb poolfinaal

"Ma võin seda veel uuesti küsida, aga ma tean, et ei lähe hästi. Minu teadmiste kohaselt ei tohiks Ott poolfinaalist edasi jõuda," avaldab ta siis, palub ajakirjanikul oodata ning püüab uuesti selgusele jõuda, kuis Eestil tänavu Eurovisioni lauluvõistlusel läheb. "Minule näitab ikka, et Eesti ei saa poolfinaalist edasi," ütleb selgeltnägija seejärel nukralt. Nii olevat kaartide, ruunide ja kristallkuuli abil ennustajale paistnud juba jaanuaris, kui Eesti esindaja veel teadagi polnud.

"Vaatasin põgusalt, kes võiks olla võitja, ja tundub, et see võiks olla vähe soojem maa. Kas just lõunamaa, aga päikeseline küll. Küsisin, kas võitjamaa on soojema kliimaga või sama kliimaga kui meil," räägib Kristi. See välistaks suursoosiku Rootsi esikoha.

Astroloog Edda Paukson: lavanärv Otti ei kimbuta ja ta laulab end rahva südameisse

Edda Pauksoni sõnul on tähtede seis Sõnni tähtkuju esindajale Otile väga ilus. "Ta laulab ennast praegu kuulajate südamesse. Laulab väga hea fiilinguga olenemata sellest, et taustalaulja haige on," kinnitab astroloog. "Iseasi on see, kas ta edasi pääseb." Eurovisioni-taolise võistluse tulemuste puhul ei mängivat kosmos alati rolli. "Aga Ott ise jääb oma esinemisega rahule ja ma usun, et ka eesti rahvas jääb. See on põhiline. Arvan, et ta ei ole isegi väga närvis. Tean, et ta kipub olema, aga seekord on ta rahulik ja esineb hästi," usub Paukson. Juhul kui Ott peaks finaali pääsema, soosib tänane astroloogiline seis teda rohkem kui ülehomne.

Numeroloog Elo Maalinn: kuupäeva järgi saadab edu hingelist laulu

"Kuupäeva järgi peaks võitma hingeline laul, sest tuleb hingeline number. Kuupäeva numbrid annavad kokku seitsme," hindab numeroloog Elo Maalinn tänast kuupäeva 24.05.2012. Algselt pidi Ott lavale astuma kolmeteistkümnendana, ent kuna Armeenia võistlusest taandus, muutus poolfinaalijärjestus ja Eesti kätte jõuab järg neljateistkümnendana. Maalinna sõnul on see väga heatähenduslik muudatus. 13 annab kokku nelja, mis on töö number ja tähendab, et hea tulemus võiks tulla ainult tuima tööga. "14 annab kokku viie, mis on päikeseenergia. Ma ei julge küll võidust rääkida, aga see on ikka väga hea number! Number viis on kõige tugevam ja suurema energiaga number üldse!" juubeldab Maalinn.

Nõid Ille Lepasepp: minu sisetunne on hea!

"Mul on tunne, et Ott pääseb finaali," ütleb Jäneda nõid Ille Lepasepp. "Sisetunne ütleb seda. Hoian kogu delegatsioonile pöialt. See on tiimitöö ja väga väikesed nüansid saavad määravaks. Aga Marvil on tervis hea nüüd juba," teatab Lepasepp rõõmsalt.

Ennustaja Edgar: Ott tuleb esiviisikusse, esitosinasse või jääb finaalist välja

Ennustaja Edgar Egipte prognoosib, et Ott tuleb kas neljandale–viiendale kohale, 10.–12. kohale või jääb sootuks finaaliukse taha. "Ott on kahe planeedi vahel – Marsi ja Jupiteri. Aga ma loodan, et Ott jääb silma, sest Marss on tugev planeet. Eesti laul on palju parem kui teised, aga sellises olukorras ei ole tõde olemas. Tegemist on poliitilise mänguga, kus muusikal pole tähtsust," ütles Edgar hiljuti Delfi Publikule.

See, kas meie euroballaad lõpetab pingerea eesotsas või mitte, ei sõltu ennustaja väitel karvavõrdki Otist endast. "Sellel Eurovisionil võib kõigil nihu minna. Suure tõenäosusega langeb aga Ott välja, sest tegemist on poliitikaga," kardab Edgar, kes usub, et võidab mõni lõunamaa, Venemaa või Prantsusmaa. Oti pildi põhjal tajub ennustaja, et lauljat vaevavad tervisemured.

Pendli-Veeliks: energia on tugevalt positiivne

"Oti energia on tugevalt positiivne. Kõik toimib, kõik on hästi, aga ega mina oska täpselt ette näha. Või kui ma mõnda asja ette näengi, siis ma isegi ei taha öelda, sellepärast et ma ei ole ennustaja," selgitab pendlimees Veeliks Jalakas. "Aga tunne on tema suhtes, jah, positiivne. Loodame kõige paremat!"

Maag Hannes Vanaküla: Otti ähvardab disklahv

"Esimese hurraaga näen ma selgelt kahte varianti. Esimene on see, et Ott satub edetabelis viimasesse kolmandikku," avaldab maag Hannes Vanaküla. Teise võimalusena kerkib talle silme ette pilt, et Oti etteaste tekitab tohutut eufooriat. "Ta võib pääseda päris etteotsa, aga siis tõmbab Ott end väiksesse skandaali. Tekib mulje, et teda tahetakse diskvalifitseerida, aga otsustatakse vist ikkagi finaali edasi lasta."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee