Eesti uudised

Tsäkko viis lahkudes endaga kaasa maanteeameti muruniiduki? (1)

Toimetas Marge Sillaots, 11. mai 2012 07:52
Foto: Teet Malsroos
Pärast Tamur Tsäkko skandaalset lahkumist maanteeameti peadirektori kohalt on ilmnenud, et ameti vara kasutamine eelkõige tema enese poolt oli pehmelt öeldes loominguline – puudus ülevaade, kus ameti vara parasjagu asub ning milleks seda kasutatakse.

Näiteks pärast ARKi ja maanteeameti ühinemist ripakile jäänud muruniiduk, millega Tsäkko alluvad nägid teda viimati koos ameti autokäruga mullu suvel maanteeametist minema sõitmas, on lausa haihtunud, kirjutab Äripäev.

Samal teemal

"Maanteeametil on üks autokäru, mille peal see niiduk oli. See autokäru on küll olnud minu kasutuses. Kasutasin käru, ajasin muruniiduki sealt maha ja pärast ta oli seal peal. Nii et selles mõttes kunagi eelnevalt on see muruniiduk olnud minu kasutuses küll, jah," rääkis Tsäkko, kelle väitel peaks niiduk olema utiliseeritud, kuna see oli katki.

Viimati nägi amet aga niidukit mullu suvel, kust Tsäkko selle autokäruga minema toimetas, utiliseerimist toimunud pole.

Maanteeametis halduse eest vastutav asedirektor Margus Suik ütles, et ei tasuks arvata, et ametis kõik ligadi-logadi on, ent kui peadirektor mingisuguseid otsuseid teeb, ei pea ta neid kooskõlastama ning alluvatel on tõesti raske sekkuda ja takistusi teha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee