Elu

Kaks ühes: paipoiss ja möllupoiss?  

ÕL , 20. aprill 2012, 07:04
Kui aastal 1996 oli peale Michael Jacksoni Oti eeskujude reas Ivo Linna ja Jüri Krjukov, siis soovitas Kroonika lugejail pildi ise kokku joonistada: «Nii et kujutlege sümbioosi neist kahest ja saategi teada, milline Ott olla tahaks.»

Täiskasvanud Ott Leplandi puhul ei tule kõne alla nonde kolme iidoli mõju, vaid hoopistükkis see, et kunagisest mürakarust on saanud tagasihoidlikkuse võrdkuju. «Kui me Tallina linnahallis muusikali «Fame» tegime, avastasin, et kooris on Ott Lepland – tuttav nimi,» kõneleb Anne Veesaar. «Aga selleks ajaks polnud mürakaru-poissi enam ollagi! Ott käis sõna otseses mõttes mööda seina-ääri ega olnud eriti agar suhtleja.»

Et aga Otil praegu teatrilavale asja pole, hoiavad tema endised kolleegid pöidlaid pihus Eurovisioni lauluvõistluse puhuks. «Ott on kogu aeg olnud õpihimuline ja arenemisvõimeline – peaasi, et tal nüüd Eurovisionil hästi läheks,» ütleb Ines Aru. Ning lisab siis pärast pisikest pausi, et tema näeks Otti heal meelel taas teatrilaval: «Mulle tundub siiani, et ta on tegelikult näitlemisalal parem kui laulmises.»

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee