Eesti uudised

Eestist pärit 70 turisti külmetavad Poolas katkises bussis (49)

Õhtuleht Online, 19. aprill 2012 21:45
Viru Reiside korraldatud bussireis Hollandisse on alates eile õhtust kulgenud 70-le reisijaile masendavalt, kuna bussil kukkus eile öösel Poolas Varssavi lähedal ära generaator.

"Bussijuhid hakkasid bussi parandama, bussi mootor ei töötanud, me ei saanud ei WC-sse ega kuuma vett, bussi uksed olid lahti, istusime ja külmetasime," rääkis üks bussis olev reisija Õhtulehele. "Meile öeldi, et uut bussi ei ole Eestist 70-le inimesele kusagilt võtta."

Kui hommikul kell pool seitse bussijuhid bussi liikuma said, viidi reisiseltskond ühte lähedal asuvasse hostelisse, kus nad said neli saiakest ja pesta. Kui seejärel liikuma hakati, purunes bussil aga sidur.

AS Viru Reisid juhatuse liikme Anatoli Männi ütles Delfile, et uus buss on juba tellitud ning bussisolijatele hotellgi broneeritud.

Turismifirma esindaja lisas, et tema sai bussirikke kohta teate täna kella 5 paiku ning polevat tõsi väide, nagu oleks inimesed pidanud 15 tundi bussis passima. "Mulle helistati nii 5 ajal õhtul ja öeldi, et sidur ei lahuta. Tellisime kohe uue bussi ja hakkasime hotelli broneerimisega tegelema. Eks inimesed on ikka närvilised ja igaühel on oma versioon," rääkis Männi.

Reisi eesmärk on külastada Hollandi lillefestivali ja sõitu Hollandisse alustas grupp eile õhtul kell 20 Haapsalu lähedalt Rohukülast. Grupi liikmetest on enam kui pooled Hiiumaalt, ülejäänud mandrilt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee