Eesti uudised

Eestlane oma imelisest pääsemist: šokk jääkülmas vees lõi pea selgeks! (29)

Tiina Kaukvere, 17. aprill 2012 17:54
Tallink Star, mille pealt noormees merre hüppas. Foto: Heiko Kruusi/Linnaleht
Tallinki laevalt merre hüpanud Eesti noormehe ema ütleb, et poeg tegi seda meeltesegaduses tavaliste argiprobleemide pärast. "Poeg ise ütleb, et külm vesi lõi kõik selgeks," lisab ema.

Ema kirjeldas Õhtulehele, et pojal käis kogu pere silme eest läbi ja ta mõtles, et ei saa ikkagi seda teha. Imekombel hakkas poiss jääkülmas vees šokiolukorras tegutsema väga ratsionaalselt - heitis seljast rasked riided ja asus end kiiresti liigutama.

Ema sõnul lõppes poja ramm sadakond meetrit enne saart ja see, kuidas poeg tegelikult saarele jõudis on tervele perekonnale suur ime. "Mingite ebaloomulike jõudude abil juhtus see..." mõtiskleb ema.

Samal teemal

Saarele jäi mees kauaks peamiselt seepärast, et oli hirmul ning organism oli nõrk. "Ta oli hirmul, mis ta üldse tegi, kartis karistust saada. Ta otsis vastust, miks ta üldse nii tegi," mõtiskleb ema ja lisab, et lisaks oli mees kurnatud ja kannatas palaviku ja nõrkuse käes.

TV3 "Seitsmestele uudistele" ütles mees ise, et peitis end saarel otsijate eest, kuna oli oma teost ehmatanud ning kartis sattuda politsei kätte ja vanglasse.

"Lõpuks eile minu suure palumise peale, ta ilmselt tundis seda, mingid väed olid seal mängus... Ta tundis mingi moment, et peab sealt ära minema," räägib poja ema, kes käis oma lapsel ise eile helikopteriga Soome haiglas järel. 

Ema tõdeb, et paljud Eesti noored tunnevad end välismaal üksikuna. Ta paneb südamele, et inimesed oma välismaal töötavate lähedastega tihedalt sidet peaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee