Elu

Lenna Kuurmaa auto ostja: "Osalesin oksjonil spontaanselt!" (24)

Kais Allkivi, 31. märts 2012, 08:56
LENNALT LEENULE: Uus õnnelik omanik Helena, kel hüüdnimeks Leenu, sai aasta aega Lennat teeninud Renault’ eile õhtul City Motorsi esindusest kätte.  TAIRO LUTTER
Neljapäeval kell 10 startis Lenna Kuurmaa sponsorauto oksjon Facebooki suhtlusvõrgustikus üheeurose alghinnaga. Viie tunni pärast sai üks Poola koolineiu 16 100eurose pakkumise tagasivõtmise eest disklahvi.

Tema pakkumised lahutati ja kõrgeimaks jäi 24aastase Helena Ruudi välja hõigatud 11 600 eurot, mida keegi kolme tunni jooksul enam üle ei trumbanud. "See on täiesti hea hind," usub Helena, et soetas aastavanuse Renault Megane Coupe soodsalt. Uuena oli auto väärtus 18 000 eurot.

"Osalesin oksjonil täiesti spontaanselt. Tegin hommikul interneti lahti, nägin ühes uudisteportaalis suurt reklaami ja mõtlesin järele vaadata, mis üritus see on. Jälgisin mõnda aega kõrvalt ja otsustasin ka ise proovida," räägib reklaaminduses töötav Helena Ruudi, kes oligi viimasel ajal autoostu kaalunud. "Asjaolud langesid kokku. Olen sama mudelit ka salongis vaatamas käinud – on tundunud igati sobiv ja sümpaatne."

Oksjoni algul Helena võitu ei sihtinudki: "Aga asja käigus tekkis hasart. Viimane piir, kust ma üle poleks läinud, oli mul siiski kindlalt paigas – 16 000 eurot."

Lenna Kuurmaa muusikaga Helena seni kuigivõrd kursis polnud ja eeskätt paelus teda valge sõiduk ise, mitte võimalus roolida tuntud lauljatari endist autot. "Auto on sõitnud ainult 20 000 kilomeetrit ja on täisvarustuses," kiidab naine oma ostu.

Koduseid hoidis Helena oma uljast panustamisest teadmatuses eile õhtuni, kui ta City Motorsi esindusse ostule järele läks.

Esinemiskostüümide ja pillide jaoks kitsaks jäänud sponsor­auto aprillist suurema Renault Fluence’i vastu vahetav Lenna jälgis ja kommenteeris ka ise oksjonimelu kõrvalt ning andis eile õhtul Helenale koos autoga üle ka signeeritud plaadi ja oma suvise kontserdi piletid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee