Elasin rohkem kui üle aasta mehega, kellest tänaseks olen mõnda aega lahus ehk siis juba tervelt 7 kuud.

Kuidagi nii on juhtunud, et me pole selle aja jooksul teineteist näinud. Ma ei ole mitu kuud Eestis elanud, nüüd siis sellised suured uudised. Tuli välja, et minu endisel läheb ikka hullult hästi, tema hakkab meil isaks saama. Seeriast «puuga pähe» tuli minu jaoks uudis, et naine, kelle see mees õnnelikuks tegi, on üks minu sõbrannadest. Praeguseks võib vist öelda, et üks endistest sõbrannadest.

Mul jumala savi, aga miks mulle keegi sellest ei rääkinud enne? Aeg-ajalt suhtlesin ka Rita endaga, aga viimasel ajal ta ei helistanud mulle ise, ikka mina. Ma veel mõtlesin, et mis tal viga on, lubasin talle, et enne jõule saame kokku. Tema polnud vastu.

Mina nagu loll läksin sõbranna juurde, nagu laevalt maha sain. Kingitus kotis… Vaatasin kohe, et sõbrants on väga rase. Ja kes tagumisest toast välja tuli, no loomulikult see tropp. Kurat, kutil oli seljas veel minu ostetud pusa. Ikka nii pask mees on see raisk. Ma ei hakanud lolli mängima, õnne ka ei soovinud. Kingitus jäi kotti, saavad selletagi hakkama.

Kirjutan selle pärast, et olen kuri. Rääkige, inimesed! No sebis sõbrantsi omale naiseks, rääkinud sellest mulle. Tehke lapsi ja saage õnnelikuks, aga andke teada. Ma ei oleks ennast lolliks tegema läinud!

Stella:

Vaevalt et ekskallim oleks pidanud seda uudist teile teatama, sest vaba mees teab ise, mida ta teeb. Kui see just teile kättemaksuks nii pole korraldatud, siis tõepoolest, olgu õnnelikud ja saagu neid palju.

Sõbrannast oleks olnud igati mõistlik aegsasti teada anda, et ta pole enam üksi ja et tema teinepool on sullegi tuttav. Sinu lubadus «jõulude eel saame kokku» on väga ähmane ajaline mõiste, see võib juhtuda täna ja päev enne jõululaupäeva. Siit moraal: alati tasub ette helistada, mitte ootamatult teise inimese uksest sisse sadada. Eriti laeva pealt maha tulles.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis