Maailm

Monaco prints peksti New Yorgi baaris läbi (26)

Toimetas Triin Tael, 20. veebruar 2012 13:53
Pierre Casiraghi koos oma sõbratari, krahvinna Beatrice Borromeoga oma onu, Monaco vürsti Albert II pulmas. Foto: AFP/SCANPIX
Monaco prints Pierre Casiraghi sattus New Yorgi Meatpacking Districti baaris nii ägedasse kaklusse, et viidi haiglasse.

New York Posti andmeil puhkes printsess Caroline'i 24aastasel pojal Pierre Casiraghil ja tema elumeestest semudel laupäeva öösel tüli endise Manhattani klubiomaniku Adam Hockiga.

Samal teemal

"Pierre'i nägu oli lõhki, igal pool olid haavad ja veri," ütles üks šokeeritud pealtnägija. "Jäi mulje, et tal läheb plastikakirurgi vaja."

Lehe allikate andmeil oli Monaco vürstinna Grace'i tütrepoeg ise süüdi, et tuupi sai. Noormees ja tema kaaslased, nende seas Paris Hiltoni endine kallim Stavros Niarchos III, hakanud 47aastase Hocki laua juures laiama. Pierre ja tema semud mõnitanud Hocki seltskonnas olnud supermodelle Natasha Polyt, Valentina Zalyaevat ja Anja Rubikut ning rüübanud 500-dollarilisest viinapudelist Hocki laual.

"Järgmisel hetkel oli põrgu lahti," räägib lehe allikas.  Hock andnud printsile säärase rusikahoobi, et too lendas ruumi teise otsa ja maandus laual. Seejärel said Hocki rusikaid maitsta ka Pierre'i kaaslased. 

Casiraghi viidi haiglasse, kust ta kirjutati välja laupäeva pärastlõunal. Ehkki Hockile on esitatud süüdistus kallaletungis neljale mehele, väitis ta Manhattani kriminaalkohtus, et oli ise ohver. "Kaitsesin end ja teisi. Miks [Casiraghil ja tema sõpradel] käsi raudu ei pandud?"

"Mu klient pole mingi Bruce Lee," kinnitab Hocki advokaat, kuulus Salvatore Strazzullo. "Need neli kutti on rikkad pärijad, kes arvavad, et maailm kuulub neile. Nad on nagu ärahellitatud jõmpsikad."

Samal teemal

10.03.2017
Monaco prints sai isaks
20.07.2016
Monaco prints võinuks isa kombel paadiõnnetuses hukkuda
21.02.2012
Monaco printsi peksnud klubiomanik: kaitsesin oma seltskonnas olnud modellide au!
09.09.2010
Monaco Caroline on armunud vanasse sõpra