Elu

Mari-Leen Kaselaan kappas oma pulma valgel hobusel (17)

Katharina Toomemets, 13. veebruar 2012, 06:59
ABIELUNAINE: Lauljatar Mari-Leen Kaselaan laulatati ülemöödunud nädalavahetusel oma väljavalitu Joosepiga romantilisel Kassari lahel.  Meelis Tomson
"Mari-Leen ja Joosep abiellusid Kassari lahel. Pruut ratsutas kohale valgel ja peigmees mustal hobusel. Kandikud, millel sõrmused kohale kanti, olid tehtud jääst. Kohal oli 30–40 külalist," kirjeldab allikas Õhtulehele, kuidas lauljatar Mari-Leen Kaselaan ja tema väljavalitu, ratsaspordiga tegelev Joosep Tikk ülemöödunud nädalavahetusel Hiiumaal Kassaris peetud laulatusel paari pandi.

Juba jaanuaris liikusid jutud, et noored olevat leivad ühte kappi pannud ja abielu olevat registreeritud ilma suurema pulmapeota Hiiumaa perekonnaseisuametis. Samal ajal oli paar end suhtlusvõrgustikus Facebook märkinud teineteisega kihlatuks. Tollal ei soovinud Mari-Leen asja kommenteerida niigi palju, et kas või kuulujutt ümber lükata. Paar jääb kättesaamatuks ka nüüd.

Joosep Tikk oli 2003. aastal ratsutamise kolmevõistluses Eesti meister juunioride klassis. Joosep tegeleb ka hobuste hammaste korrashoiuga. Hobuhambaarsti töö juurde sattus Tikk Dubais, kui oli ühe šeigi juures tema ratsahobuste abitreener. "Seal liikus tallide vahel hobusehambaarst. Mõtlesin, et Eestis polegi sellist ametimeest näinud," on ta Õhtulehele öelnud.

Mari-Leen jagas varem ühist elu hollandlase Sietse Bakkeriga, kellega leiti teineteist 2007. aastal. Kaks aastat hiljem mindi lahku, kuid Mari-Leen kinnitas, et paar saab sellegipoolest hästi läbi. 2010. aastal kiitles Sietse Oslos peetud Eurovisioni lauluvõistlusel Kroonika ajakirjanikule, et tema uus kallim on samuti Eestist – Gerli Niilo. Tuli välja, et tegemist oli lausa Mari-Leenu sõbrannaga.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee