Eesti uudised

LÕPLIK: Päästeamet sulgeb üheksa komandot (32)

Toimetas Sander Silm, 6. veebruar 2012, 15:18
Päästeameti peadirektor Kalev TimbergFoto: Mati Hiis
Päästeamet korraldab sel aastal ümber riikliku komandovõrgustiku, mille tulemusel suletakse üheksa komandot ja täiendavalt 25 päästekomandot saavad aastaringse elupäästevõimekuse.

16. mail suletakse Palamuse, Võnnu, Emmaste, Leisi, Puhja, Puka, Saku, Võsu ja Kanepi komando. Nende piirkondade kohalikke omavalitsusi toetab Päästeamet igakülgselt vabatahtliku päästekomando loomisel

Aastaringse elupäästevõimekuse saavad aasta lõpuks järgmised komandod: Järvakandi, Narva-Jõesuu, Tõrva, Vändra, Kunda, Mustla, Otepää, Räpina, Vastseliina, Häädemeeste, Kärdla, Pärnu-Jaagupi, Alatskivi, Antsla, Mustvee, Tabivere, Kihelkonna, Kilingi-Nõmme, Koeru, Kohila, Käina, Orissaare, Risti, Mõniste ja Aravete.

Otsuse allkirjastanud Päästeameti peadirektori Kalev Timbergi sõnul peab amet tagama elanikkonnale kindlustunde, et lähima riikliku komando uksed on aastaringselt lahti ning sealt tuleb appi meeskond, kes suudab päästa elusid. "Aasta lõpuks saame me seda lubada 93 protsendile elanikkonnast, mis on 121 000 inimest rohkem kui täna," lisas Timberg.

Samal teemal

18. veebruar 2015, 07:00
ELUPÄÄSTJA: ukse kohal oli kuumus juhtmed mustaks kärsatanud, aga ma teadsin, et naaber on korteris!
12. veebruar 2012, 13:00
Vihula keskerakondlased taunivad Võsu päästekomando sulgemist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee