Armastus. (AFP/Scanpix)

Valentinipäev pole enam mägede taga ja nii mõngigi meist tahaks oma kallimat millegagi üllatada. Avaldada armastust kuidagi erilisemalt. Mõnede jaoks on selle kolme võlusõna ütlemine nii raske, et hoopis loobutakse. Siin tuleb appi portaal Ask Dan and Jennifer, kes aitavad meil seda teha loovamalt ja stressivabalt.

Kirjuta kiri või kaart

Selle asemel, et öelda "Ma armastan sind" , kirjuta talle armastuskiri või tee armas kaart (võid ka poest osta) . See on lihtne ja kiire võimalus anda kallimale teada, kui oluline ta sulle on, ilma sõngagi lausumata.

Saada tekstisõnum

Tehnoloogiaajastul on peaaegu kõigil mobiiltelefon. Selle asemel, et meenutada kallimale poeskäiku, anna talle hoopis teada, et oled temast terve päeva mõelnud ja kohtumisest unistanud. Võid olla romantiline või saata "sextingu"- ehk ütle talle, mida sa tahaksid tema kehaga pärast tööd teha. Sõnumi saatmine on lihtne ja odav. Või iga päev pisut armastust suhtesse juurde tuua.

Pane armastus küpsisele

Järgmine kord astu mõnda kondiitripoodi ja lase neil suurele šokolaadiküpsisele kirjutada "Ma armastan sind". Parim osa on see, et saate seda hiljem kahekesi koos nautida.

Joonista see kriidiga kõnniteele

See on suurepärane idee, kui jõuad koju enne kallimat! Joonista armas sõnum sõiduteele või kõnniteele, kus su partner seda koju saabudes kõige paremini näeks.

Kirjuta see vannitoapeeglile

Kirjuta "Ma armastan Sind" vannitoapeeglile vana huulepulga või seebiga, mis on eriti efektne, kui kallim tuleb vannist ja märkab aurusel peeglil sinu sõnumit.

Kasuta kogu pakk märkmepaberit

Sa võid näidata tõelist armastust, kui kirjutad igale märkmepaberile midagi erilist ja paned igasse tuppa. Et oleks veelgi mõjusam ja nähtvam, siis kasuta eredavärvilist pliiatsit.

Pane kallimale reklaam ajalehte või ajakirja

Üllata kallimat magusa ja erutava sõnumiga ajalehes, mida talle meeldib lugeda.

Joonista see ta auto esiklaasile

Võid kasutada vahapliiatsit või spetsiaalset kriiti ja kirjutada tervele aknale - Ma armastan sind. Tee seda enne, kui ta tööle läheb või kasuta lõunapausi ja hiili kallima autot kaunistam. Kui sul on võimalust, siis ürita jääda lähedusse, et näha ta üllatunud nägu.

Kasuta pimedas helendavaid tähti

Kirjuta helendavate tähtedega mõni armas sõnum seinale või lakke, et su partner saaks tulede kustutades seda lugeda. Ole salapärane võrgutaja, kes teeb ettepaneku tähtede all seksida.

Tee isiklik armuraamat

Loo odav, kuid romantiline armuraamat, kus on sees põhjused, miks te kallimat armastate. See on tõeline mälestusese, mida hoida igavesti.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis