Eesti uudised

Laar kustutamisest: tegin oma Facebooki lehe administraatoritele peapesu (24)

Toimetas Marge Sillaots, 26. jaanuar 2012, 16:23
Foto: Repro/Facebook
Kaitseminister Mart Laar, kes väitis, et ACTA-teemaline arutelu kustutati tema Facebooki kontolt, kuna ruum sai otsa, kirjutab nüüd kontol, et tema käsi pole arutelude kadumises mängus.

"Kuna mu seisukoht kipub vastusena Kaidole siia voogu ära kaduma, siis lisan selle ka iseseisva postitusena. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud," kirjutab Laar oma Facebooki kontol.

Laar lisab, et võttis pärast pressikonverentsi veebilehe administraatorid ette ning selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. "Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe."

Samal teemal

26. jaanuar 2012, 18:44
GALERII: valik Mart Laarist valminud naljapilte
26. jaanuar 2012, 13:56
UUS KOGUKOND: Mart Laarile tekitati Facebookis ruumi juurde
26. jaanuar 2012, 12:42
Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee