Elu

Kuidas vuntsid Eesti tuntud meestele sobiksid? (13)

ÕL, 19. jaanuar 2012, 07:03
 
Tippjuuksur Katrin Pärn salongist Intersalon Wella ütleb, et talle vuntsid väga ei meeldi, aga viimistletud habe või põskhabe on praegu vägagi popid.

"Nii nagu naistel on meik nägu kaunistamas, nii võiks meestel selleks olla habe," leiab juuksur. Siiski on ta ka vuntside seas näinud päris häid pärleid. "Siis olengi olnud fakti ees, et tegelikult on ka vunts päris lahe," kinnitab ta. Ja pakub mõned ideed, millised näokarvad mõni tuntud Eesti mees võiks endale kasvatada.

Koit Toome

"Talle võiks sobida popima välimuse jaoks tutike alahuule alla. Samas ka ümar, tabaluku moodi vunts, mis võiks mööda lõuajoont triibuks joonistuda."

Tanel Padar

"Tema puhul võiks teha miskit stiilset ja viimistletut. Näiteks peenikese triibu ülahuulele, nii-öelda Itaalia mafiooso tüüpi. Iseenesest oleks ilus ka viimistletud põskhabe – iseasi, kas loodus selleks ka materjali on andnud."

Mairold Millert

"Kui juba talle vuntsi pakkuda, miks siis mitte ka tavalist – nii-öelda Brad Pitti stiilis."

Ott Lepland

"Sellel noormehel on lihtne! Et tagada endale veidi mehisemat välimust, võikski ta kanda mehelikumat, veidi karvasemat habet. Aga kui rääkida vuntsist, siis võiks see olla ringjas, niinimetatud tabaluku kujuline."

Mida Ott sellest ise arvab? "Mul pole eraldi vuntse kunagi olnud – teinekord vaid koos habemega. Ja ma arvan, et ma pole vuntse just seepärast endale kasvatanud, et need ei sobi mulle."

Jaagup Kreem

"Pakuksin talle merelõvi või siis ansambli Metallica solisti stiilis allapoole kooldunud pikki vuntse. Võib-olla oleks tore lisand ka samas stiilis lopsakas põskhabe."

Mida Jaagup sellest ise arvab? "Ma ei ole kunagi vuntse kandnud ja arvan, et kui kasvatada habe ja vuntse koos ning siis esimene neist maha ajada, on asi väga mage. On loomulikult inimesi, keda ei kujuta ilma vuntsideta ettegi, ja ajastuid, kus vuntsideta liikuda oleks olnud kohatu. Paraku sellised vuntsid mulle ikka ei sobi küll. Õigemini vuntsid veel läheksid, aga põskhabe on liig mis liig."

Hendrik Sal-Saller

"Ülahuulel võiks tal olla mitte väga lai ja madal vuntsikirme. Iseenesest oleks lahe ka väike pikitriip alalõual."

Samal teemal

19. jaanuar 2012, 07:03
Vladislav Koržets: vuntsikandja sai minust tänu rusikakangelastele

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee