Tekkis selline küsimus, kas mehed ennast tõesti mitte kunagi peeglist ei vaata? Väga naljakad on enda meelest nooblid mehed, kes endale kaks numbrit väiksema kampsuni on selga venitanud.

Teate küll neid geomeetrilise kujundiga džempreid, nagu näiteks ETV ilmapoisil vahel seljas on. Nüüd kujutage ette, et sellise venitab endale selga Kanal 2 ilmateadustaja Peep, kuigi see mees on justkui kleebitud ülikonda.

Pepu pealt kisub ja kõhu pealt on trimmis. Pole just suurem asi, ega ju? Minu töö on selline, et ma näen iga päev selliseid kampsudes mehi. Ärge ainult jumala pärast arvake, et ma IRLi kampsunite tiivaga seotud olen. Mehed, kui te ei tea, mida selga panna, küsige naistelt nõu.

Stella: Millest üldse selline mõte, et mees ei vaata ennast peeglist? Ta teeb seda nii palju kui vaja. Erinevalt naisest ei uuri mees ennast täispikkuses ega ka külje pealt. Ta ei jälgi oma säärejooksu ega kontrolli, et miski võiks tal selja peal kohmas olla. Mehele piisab, kui ta näeb ennast hommikuti vannitoapeeglist või siis tööl tualettruumi peegliribast. Kui see seal juhtumisi ripub. Ning talle piisab täiesti sellest, kui ta näeb endast passipildisuurust peegeldust.

Miks mees endale kaks numbrit väiksema kampsuni selga topib? Üks põhjus võib olla selles, et ta ei vaevu enne ostu sooritamist midagi selga proovima ja ostab ehku peale. Aga ehku peale tuleb talle meelde see suurus, mis oli talle paras viis või kümme aastat tagasi ning õnnetuseks ei tunnista ta endale, et on vahepeal kaalult mehisemaks saanud. Täiesti välistatud on mehe jaoks minna poodi tagasi ja riideese suurema vastu vahetada. Seepärast, et kui on juba ostetud, tuleb ka kanda!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis