Krimi
Reporteri video!

Tuisuohvrid? Auto sõitis Tallinna-Tartu maanteel jõkke, neli inimest pääses eluga (20)

Toimetas Tarmo Paju, 9. detsember 2011 15:54
Jõkke põrutanud BMW-d tõstetakse tagasi teele.Foto: Reporter
Reede lõunal sõitis Tallinna-Tartu maantee 37. kilomeetril Kuivajõel teelt välja jõkke sõiduauto BMW.

Politsei- ja Piirivalveameti Põhja Prefektuuri teatel juhtus liiklusõnnetus kella 15.15 ajal, kui sõiduauto sõitis teelt välja jõkke. Auto sõitis teelt välja ja maandus viis meetrit sillast eemal jõkke katusele.

Autos oli neli inimest, kes olid enne Kose komando päästjate saabumist masinast välja saanud ja kiirabi saabumiseni politseiautodes soojas. Kiirabi viis kaks autos olnud inimest alajahtumise kahtluse tõttu haiglasse kontrolli.

Samal teemal

Päästjad organiseerisid auto jõest väljatõstmise möödasõitnud Lõuna-Eesti päästekeskuse Tartu komando tõstuknoolega konteinerauto abil. Kell 17.26 oli auto jõest välja tõstetud. Päästjad lahkusid ja sündmusega jäi edasi tegelema politsei.

Masina jõest väljatõmbamise ajal suleti tee ligikaudu 15 minutiks. Uudistemagasini Reporter teatel tekkis Tallinna-suunal maanteele kolme kilomeetri pikkune ummik.

Politsei on reedese päeva jooksul korduvalt hoiatanud, et tuisu tõttu on teeolud Tallinna-Tartu maanteel äärmiselt halvad. Politsei soovitab võimalusel kavandatud sõit sellel trassil ära jätta või edasi lükata. Juba teel olijatel soovitatakse valida ohutu sõidukiirus, hoida tavapärasest suuremat pikivahet ning vältida möödasõite.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee