Eesti uudised

Eesti äpardunud juveeliröövlid nabiti Hispaanias kohapeal kinni (63)

Toimetas Tarmo Paju, 18. november 2011 18:17
Eesti röövlite reid Marbella juveelipoodi lõppes vangimajas.Foto: AFP/Scanpix
Kaks juveelipoe töötajat ja juhuslik aafriklasest tänavaärikas tabasid Hispaanias Puerto Banusel ja hoidsid politsei saabumiseni kinni kaht Eestist pärit röövlit.

Kohalik Euroweeklynews kirjutab, et üks röövlitest helistas poe uksel kella ning kui töötajad ta sisse lubasid, blokeeris ukse avatud asendis. Koos 17aastase kaasosalisega lõid nad poetöötajaid, ähvardasid noa ja elektrišokirelvaga, seejärel purustasid vitriine ning röövisid kellasid ja muid väärisesemeid.

Päise päeva ajal röövi ette võtnud Eesti pättide rõõm saagi üle oli aga üürike, sest kaks poetöötajat ja sadama läheduses kaupa müüv Senegalist pärit tänavaärikas jooksid neile järele. Marbella hotellis elanud eestlased saadi kolme jälitaja poolt kätte ja neid hoiti kinni kuni politsei kiire saabumiseni.

"Olin poes, kui kuulsin kedagi väljas karjumas, kedagi politseid kutsumas. Kui välja vaatasin, nägin ligikaudu kümmet inimest, kellest kaks olid surutud maha pikali," kirjeldas samal tänaval asunud teise juveelipoe töötaja ajalehele juhtunut.

Samal teemal

02.12.2015
Kolm eesti pätti lähevad juveelipoe röövi eest Inglismaal vangi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee