Milline poos on õige? (AFP/Scanpix)

Seksiasendid võivad imet teha - need võivad elustada teie seksielu või anda teie kallimale kiljumapaneva orgasmi. Kuid kas sa tead, et õige seksiasend võib jätta su kallimale mulje, et su peenis on tegelikkusest hoopis suurem... Portaal Ask Dan and Jennifer tuleb sulle õigete pooside leidmisel appi!

Rändav misjonär
Tüüpiline misjonäriasend, mees peal ja naine all, on meist enamusele tuttav. See on sageli paljude naiste lemmik, sest naise kliitorile avaldub surve ja mõnus stimulatsioon. Kuid järgmine kord palu misjonäriasendis, et naine paneks jalad kokku. See aitab sulle sisenedes pidevalt end tema kliitori vastu libistada.
Kuna ta jalad on koos, siis tundub tema tupeava sinu peenisele kitsam ja talle sisenedes tunneb naine, et midagi enneolematult suurt üritab temasse tungida.
Sama poosi saab ka voodiäärel edukalt kasutada, et tõsta tempot ja survet. Ära unusta libeainet, sest see positsioon võib väga hämmastavast naudingust hetkega muutuda ebamugavaks.

Kahvel ja lusikas
Lusikaasendis lamab mees naise taga. Mehel on sellise asendi juures käed ja jalad tööd täis. Nii saab mees suguühte ajal naise kaela suudelda, rindu hellitada või kliitoriga mängida. Jätke naisele tunne, et te peenis on suurem, tõstes naise alumise jala teile pealmise jala peale ja naise pealmist jalga hoidke üleval. Teie vahel tekib uskumatu intiimsus ja teil on võimalus tungida sügavale partnerisse. Rääkimata sellest erutavast vaatest, mis teile avaneb.

Konnaasend
Mees lamab selili ja naine on üleval, kuid toetub oma jalgadele. See jätab naisele hulga vabadust otsustada, kuid nõuab partnerilt ka head vastupidavust ja füüsilist vormi.
Kui sa tahad nautida veidi karmimat seksi, siis haara kaaslast puusadest või tagumikust ja tõmba ta enda peenise otsa. Ta võib asetada käed sinu kõhule, rinnale või voodil, et end toetada. Kui sa võtad juhtimise üle, siis saab naine võimaluse lihtsalt lõõgastuda. Alati võid vürtsi lisada vibraatori või sõrmega naise kõdistit hellitades.

 Need nipid teevad sinust tõeliselt suurepärase armastaja!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis