"Tantsud tähtedega" neljandast saatest langesid välja Ott Väli ja Emma-Leena Koger.

"No meile sai vist saatuslikuks tša-tša, kui ikka 12 suurt prohmakat on tantsus, siis on õiglane, et me täna ära peame minema. Aga ma tahan tänada Emma-Leenat, ta sai minuga tõsised treeneri ristsed," ütles saatest lahkuma pidav Ott Väli.

Uus saade juba uuel nädalal. Oma lemmiku poolt hääle andmiseks on telefoniliinid avatud terve nädala jooksul. Allpool aga kokkuvõte neljanda saate tantsudest ja kohtunike hinnangutest. 

Stig Rästa ja Karina Vesmani rumba sai kohtunike kiituse osaliseks. "Koreograafia oli raske, ja sa said sellega hakkama," ütles Merle Klandorf. Martin Parmas kiitis aga Stigi moekäid pükse. Teise tantsuna esitasid Stig ja Karina tango. "Teil oli kõik olemas!" ütles Jüri Nael. Paar sai kahe tantsu peale punkte kokku 42 punkti.

Anna Levandi ja Mairold Millert esitasid rütmika samba. Paari teatraalsus pimestas Jüri Naela: "Ma tunnen end nagu kodus - pudelid lendavad, vett visatakse näkku! No super!" Merle Klandorfi sõnul olid stseenid professionaalselt välja tantsitud. Teise tantsuna esitas paar tango. "Kihvt jalgade töö ja koreograafia," ütles Merle Klandorf. Paar sai kahe tantsu peale punkte kokku 46 punkti.

Jan Uuspõld ja Aleksandra Žeregelja rumba peegeldas Merle Klandorfi sõnul head partnerite omavahelist koostööd. Jüri Naela sõnul oleks Jan võinud seismise asemel natuke rohkem tantsusamme teha. Teise tantsuna esitati kirglik tango. Martin Parmas kiitis paari esitust, tants olla väga dünaamiline ja sammud huvitavad. Paar sai kahe tantsu peale punkte kokku 44 punkti.

Getter Jaani ja Ott-Sander Palmi tango leidis lõpuks ometi ka Jüri Naela heakskiidu. "Getter, just sellist esitust ma olengi sinult juba mitmendat saadet oodanud. Super!" Paari teiseks tantsuks oli rumba. "Teie lugu oli väga maitsekas, isiklik ja stiilne. Ma ei hakka seda rikkuma, rääkides pöidade ja jalgade tööst, tahan teid lihtsalt hea tantsu eest tänada," kiitis Jüri Nael. "Teie rumba oli täna kõigist teistest parem," ütles Merle Klandorf. Paar sai kohtunikelt kahe tantsu peale kokku 41 punkti.

Kati Tootsi ja Marko Kiigajaani tango meeldis kõigile. "See oli vinge, teil oli hea energeetika," kommenteeris külaliskohtunik Martin Parmas. Paari teiseks tantsuks oli samba. "Teil oli apsakaid, aga need olid armsad. Teil on väga head kavad," ütles Jüri Nael. Martin vaidles Jürile aga vastu, öeldes et nende kavad ei peaks nii keerulised olema, kui Kati ei suuda õigel ajal rütmis tantsida. Kahe tantsu peale sai paar kohtunikelt kokku 41 punkti.

Ott Väli ja Emma-Leena Koger avasid saate sensuaalse tangoga. "See on väga mehelik tants ja teie puhul jäi natuke leigeks, sest Ott ei ole seda nii hästi omandanud," ütles kohtunik Merle Klandorf. Teise tantsuna esitas paar tša-tša-tša. "See tants läks teil metsa, aga pole hullu - te tulete sellest välja. Riburada puuse panemisi," ütles Merle Klandrorf. Paar sai kohtunikelt kahe tantsuga kokku 29 punkti.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis