Maailm

Saksamaal uus intsestiisa kohtu ees: mees sigitas tütrele kaks last (1)

Toimetas Kristin Aasma, 23. september 2011 18:20
Saksamaa kohus mõistis seitsmeks aastaks ja kaheks kuuks vangi 46aastase mehe, kes seksis aastaid oma kahe tütrega, sigitades ühele neist kaks last.

Baierimaalt Švaabi piirkonnast Günzburgist pärit mees kasutas seksuaalselt oma 21- ja 24aastast tütart. Vanema tütrega on tal kaks last, samuti oli tütrel üks nurisünnitus, kirjutab Thelocal.de.

See intsestijuhtum tuli ilmsiks eelmisel aastal, kui noorem tütar leidis endas julguse isa kuritegudest teatada. Uurimise ajal olid pereliikmed häälestatud agressiivselt, süüdistades nooremat tütart seksilugude väljamõtlemises.

Samas kinnitas vanem tütar kohtus, et seks isaga toimus vastastikusel nõusolekul.

Isa tunnistas, et seksis vanema tütrega, kuid märkis eile, et ahistas nooremat tütart alles pärast seda, kui too oli asjast avaldanud.

Kohus kirjeldas intsestiisa kui perekonna „kuningat", kes kasutas pereliikmete suhtes emotsionaalset vägivalda ja sundis abikaasat alandlikkusele. Kohtuniku sõnul tegi naine kõik, mida mees käskis. „See, mis mees ütles, oli seaduseks," sõnas kohtunik.

Samas jätkas noorem tütar uurimise ajal tunnistuste andmist hoolimata sellest, et ta langes oma pereliikmete tugeva surve alla.

Saksa väljaanne kirjutab ka, et hiljuti tuli päevavalgele teinegi intsestijuhtum Baieris Willmersbachis, kus mees sigitas tütrele kolm last. Tütar on praegu 46aastane.

Samal teemal

27.06.2016
Austraalias vägistas isa kaks aastat teismelist tütart ja laskis seda teha ka võõrastel
08.04.2016
SEE EI OLE INTSEST? Ema ja poeg tahavad abielluda ja last saada
11.12.2013
KOHUTAV AVASTUS: Austraalia suurperes harrastati intsesti neljandat põlve
12.12.2011
Saudi Araabia intsestiisa istub 13 aastat vangis ja saab 2080 piitsahoopi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee